Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nesrin Cavadzade: Bir milyon dolar tazminat ödememi…
Nesrin Cavadzade: Bir milyon dolar tazminat ödememi…
Son olarak ‘Bizim Hikaye’ dizisinde Tülay karakterine can veren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Nisan 2019 - 07:24

Vitrinde gördüğü 800 TL değerinde bir ceketi beğenen güzel oyuncu soluğu mağazada aldı. Ceketi deneyen Nesrin Cavadzade kesimini beğenmediği için satın almadan mağazadan ayrıldı. Gazetecilerin ‘sizi ne zaman ekranda göreceğiz?’ sorusunu, “Üç tane provaya gidiyorum ancak her şeyi belli olduğu için sinema filmini bir tek söyleyebilirim.

Barış Sarhan'ın Geniş Yol isimli projesinde başrol, daha doğrusu tek kadın oyuncusuyum” diyerek cevapladı. Bir dizi projesinde de olacağını söyleyen Cavadzade, “Sözleşmem gereği ne olduğunu söyleyemiyorum. Bir ipucu veremem bölüm sayısını söylersem zaten anlayacaksınız. Daha kısa süresi olan bir proje” diyerek tüyo verdi.

Daha önce adı La Casa De Papel dizisiyle anılan Nesrin hanım, Netflix’in La Casa De Papel projesinin Türkiye uyarlamasına mı dahil olacaksınız? Sorusuna, “1 Milyon dolar cezai şart ödememi istemiyorsanız sormayın” diyerek kahkaha attı.