Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan’dan sert sözler: İmkanı varsa kendisine aile kursun
Okan’dan sert sözler: İmkanı varsa kendisine aile kursun
Okan Kurt, Demet Akalın’dan ayrıldıktan sonra ilk kez Maslak'ta bir restoranda görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Ekim 2018 - 07:03

Yurt dışından aldığı ilginç spor kıyafeti ile görüntülenen Okan Kurt, bir konuşmasında kendisini eleştiren Fatih Ürek'e cevap verdi. ‘Fatih Bey eğer imkanı varsa kendine bir aile kursun, karı kocayı ilgilendiren ailevi olaylar hakkında yorum yapmasın' dedi.

“BİTEN BİR EVLİLİK VAR”

Gazetelerde kendisi ve ailesi hakkında yer alan eleştirel haberler konusunda şimdiye kadar sessiz kaldığını söyleyen Kurt, bunlarla ilgili çok fazla yorum yapmak istemediğini söylerken bunun nedeni olarak ailevi konuların namahrem olduğunu söylemekle yetindi. Okan Kurt, ‘Ayrılığımız henüz çok yeni ve namahrem konular bunlar neden konuşayım, kime ne anlatacağım… O yüzden konuşmuyorum, bunlar iki kişi arasında, karı kocayı ilgilendiren durumlar. Herkes buna saygı göstermeli, biten bir evlilik var' açıklamasını yaptı.

okankurt

“BORÇLARIMI YAPILANDIRIYORUM”

Geçirdiği ekonomik kriz yüzünden zor günler yaşayan Okan Kurt, ‘Para bitti, evlilik bitti' şeklinde kamuoyunda yer alan haberler ve görüşler hakkında da açıklama yaptı. Kurt, ‘Bizim evliliğimiz hiçbir zaman para üzerine kurulmadı, ben borçlarımı yapılandırma yoluna gittim, en kısa sürede bunları atlatıp, ticari yaşantıma yeniden sağlam adımlarla döneceğim, bu anlamsız bir algı bence, yanlış bu tarz algı yaratılması' dedi.

okan-kurt-7

“KIZIMI FAZLASIYLA GÖRÜYORUM”

Kızı Hira'yı mahkemenin kendisine tanıdığı haklar çerçevesinde haftada iki üç gün gördüğünü fakat boşandıktan sonra Demet Akalın'la hiç görüşmediğini söyleyen Okan Kurt, ‘Hira şanslıyız ki bu arada okula başladı, beni görememek tabi onu üzüyordur, ama onu bu ayrılıktan etkilenmeyeceği şekilde yetiştirmeye gayret ediyoruz, Demet de onu görmem konusunda bana zorluk çıkarmıyor, istediğim zaman görüyorum kızımı' dedi.

ÜREK NE DEMİŞTİ!

Boşanma sonrasında yakın dostu Demet Akalın’a destek olmak adına onun yanından ayrılmayan Fatih Ürek, konuyla ilgili muhabirlerin kendisine yönelttiği sorulara, “Okan, Demet’i değil kendi ailesini seçti” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

okan-kurt-1
Son güncelleme: 16:37 - 08.10.2018