Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca, EDHO’nun eski yapımcısı Raci Şaşmaz’a destek verdi
Oktay Kaynarca, EDHO’nun eski yapımcısı Raci Şaşmaz’a destek verdi
ATV'nin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz ile yollarını ayırmasının ardından oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından Raci Şaşmaz'a destek verdi.
Magazin 14 Şubat 2019 - 10:38

Kanal yönetimi dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp İç Yapımlar’a devretti. Bu gelişme dün ekrana gelen yeni bölümde Raci Şaşmaz’ın adının jenerikte yer almamasının ardından ortaya çıktı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca 5 gün önce sosyal medya sayfasından düşünceli bir pozunu paylaşıp altına “Zor yola kolay insanlarla çıkarsan yolu da satarlar, yolcuyu da… Yolumuz açık olsun” yazmıştı. Ünlü aktörün yaşanan bu son gelişme nedeniyle o göndermeyi yaptığı öne sürüldü. Dizide yaşanan ilk sürpriz ayrılık Kaynarca’nın eşini oynayan Deniz Çakır olmuştu. Özel hayatı öne sürülerek diziden çıkarılmış ve bu gelişme dizinin takipçilerini bir hayli şaşırtmıştı.

KAYNARCA’DAN YENİ PAYLAŞIM

Oktay Kaynarca, dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz’ın durumu netlik kazandıktan sonra yeni bir paylaşımda bulundu. Şaşmaz ile eski bir pozunu sosyal medyadan paylaşıp altına “O daha konuşmadı. O yüzden çok konuşan var. Yol dediğin nedir ki yanında yoldaşın varsa Hızır yoldaşın olsun Raci Şaşmaz” yazdı.