Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca magazin muhabirinin ayağını ezdi
Oktay Kaynarca magazin muhabirinin ayağını ezdi
‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ın ‘Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, Bebek’te magazin muhabirlerinin üzerine otomobilini sürdü.
Magazin 7 Nisan 2016 - 12:30

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Son dönemde canlandırdığı mafya babası karakterine kendisini fazla kaptıran Kaynarca yine öfkesinin kurbanı oldu. Sevgilisi Deniz Çakır yerine başka bir güzelle trafikte yakalanınca panikleyen Kaynarca, hırsını kendisini görüntüleyen gazetecilerden çıkardı. Birkaç hafta önce Çakır'dan ayrıldığı söylenen Kaynarca, kaçamak yapmak isterken bu kez adeta yüzünü gözüne bulaştırdı.

Bebek'teki evinden akşam saatlerinde yapımcı Ali Gündoğdu'nun Mercedes otomobiliyle yanındaki gizemli bir kadınla çıkan Kaynarca, sahil yolunda adeta dehşet saçtı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Kaynarca, trafiğin yavaşlamasıyla görüntülenince öfkelenip otomobili gazetecilerin üzerine kırdı. Yan koltukta oturan gizemli kadın öne eğilip yüzünü gizlemeye çalışırken, Kaynarca'nın direksiyonunu kırdığı lüks otomobil Milliyet Muhabiri Seçkin Şenvardar'ın ayaklarının üzerinden geçti. Bu sırada işaret parmağını sallayıp gazetecilere tehditler savuran oyuncu, arkasına bakmadan gaza basarak gözden kayboldu.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Bebek'teki esnaf ve vatandaşların tepkisini çeken olay sonrası Kaynarca rol aldığı Guguk Kuşu oyununun sahnelendiği Bostancı Gösteri Merkezi'ne gitti. Olay sonrası ayağında doku travması oluşan gazeteci Şenvardar, iki gün iş göremez raporu aldı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU 
Kaynarca, dizi ve filmlerde canlandırdığı asabi, mafyavari rollerin etkisinden kimi zaman başı dertten kurtulmuyor. Geçmişte birçok şiddet içeren olaya karışan Kaynarca'nın sicili oldukça kabarık.

* Oktay Kaynarca, 1 Temmuz 2012 tarihinde muhteşem bir düğünle dünya evine girdiği reklamcı eşi Melek Angun ile evlilikleri birinci yılını doldurmadan karakolluk olmaya başlamış ve ‘eşe karşı kasten yaralama’ suçundan 3 bin TL para cezasına çarptırmıştı.

* Ünlü oyuncu 2006 yılında Beykoz Anadolu Kavağı’nda yemek yerken görüntülendiği gerekçesiyle 4 magazin muhabirini dövdüğü iddiasıyla iki ayrı suçtan 6 yıl hapsi istenmiş, 2010 yılında sonuçlanan davada bin 800 TL adli para cezasına çarptırılmıştı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

* Aşk yaşadığı rol arkadaşı Deniz Çakır'la geçen ay Bebek'te fotoğraflanan oyuncu, bu kez otomobilleriyle yolu kapattıkları için görüntülenmesinden komşularını suçlu bulmuş ve onlarla tartışmıştı.