Sözcü Plus Giriş

Ölümü Gör filmi konusu ne? Ölümü Gör filmi oyuncuları kimdir?

Ölümü Gör filminde üç ay ömrü kalan bir adam geri kalan hayatını güzel bir şekilde geçirmek ve sevdiklerinden helallik alma telaşı anlatılıyor. Peki Ölümü Gör filmi konusu ne? Ölümü Gör filmi oyuncuları kimdir?

Güncellenme: 17:07, 15/05/2020
Ölümü Gör filmi konusu ne? Ölümü Gör filmi oyuncuları kimdir?

Filmde Geçirdiği bir panik atak sonrası hastaneye kaldırılan Yaşar, beyninde bir Timör olduğu ve 3 ay gibi kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Keyifli ve eğlenerek geri kalan hayatını yaşamak için çaba harcayan Yaşar bir yandan da helallik almak için bir çaba harcamaya başlar.

ÖLÜMÜ GÖR FİLMİ KONUSU

Geçirdiği bir panik atak sonrası hastaneye kaldırılan Yaşar, beyninde bir Timör olduğu ve 3 ay gibi kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı bu büyük şoku atlattık sonra kalan 3 aylık ömrünü refah içerisinde sürdürmek ister. Kalbini kırdığı dostlarında helallik alma telaşına düşer. Nasıl öleceğim dediği için iş yerinde istifa eder. Bankalardan krediler çeker ve yeni hayatını doya doya yaşamaya başlar. Tam da bu esnada hastalığının iyileştiğini öğrenen Yaşar, nasıl olsa öleceği düşüncesiyle yaptığı tüm işler ayağına dolanır ve keşke ölsem derken bulur kendini…

ÖLÜMÜ GÖR FİLMİ OYUNCULARI

Gökçe Özyol

Akasya Asıltürkmen

Taner Ergör

Ebru Karanfilci

Esin Civangil