Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Popstar Bayhan yeni imajıyla ortaya çıktı müjdeyi verdi
Popstar Bayhan yeni imajıyla ortaya çıktı müjdeyi verdi
Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan, uzun bir aradan sonra yeni imajıyla ortaya çıktı. Türkücü Abdullah Polatcı, konserini izlemeye gelen Bayhan'ı sahneye davet ederek hayranlarına sürpriz yaptı.
Magazin 24 Ekim 2018 - 20:25

Türküleri sevdiren’ adam olarak gönüllerde yer edinen Ahmet Polatcı, geçirdiği böbrek ameliyatından sonra doktorunu dinlemeyerek sevenlerine konser verdi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Polatcı, Popstar’ın yıldızlarından Bayhan’ı sahneye davet ederek bir sürpriz daha yaptı.

uzun-aradan-sonra-ortaya-cikan-popstar-bayhan-11363661_5920_m

YENİ İMAJIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Popstar yarışmasındaki tavırları ve farklı tarzıyla hafızalara kazınan Bayhan da konseri izleyenler arasında yer aldı. Yarışma bittikten sonra ortadan kaybolan şarkıcı, yeni imajıyla dikkat çekti.

MÜJDEYİ VERDİ

Polatcı’nın isteği üzerine sahneye çıkan Bayhan, şarkılarıyla geceye renk kattı. Popstar yarışmasından Firdevs ve Elena ile birlikte konserler vermeye hazırlandıklarını sevenlerine duyuran Bayhan’ın şarkılarına hayranları da hep bir ağızdan eşlik etti.

Etiketler