Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar’dan köpeği Thor’a öğütler
Rüzgar Erkoçlar’dan köpeği Thor’a öğütler
Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım üzerinden köpeği Thor'un birinci yaşını kutladı ve mesaj verdi.
Magazin 22 Nisan 2019 - 08:23

Tam bir hayvansever olan ve köpeği Thor’un üzerine titreyen Rüzgar Erkoçlar geride bıraktığımız gün köpeğinin birinci yaşını kutladı. Onun için bir pasta yaptıran ve mum da üfleten Erkoçlar bu keyifli görüntüleri hesabından paylaştı. Rüzgar Erkoçlar bu karenin altına yazdığı satırlarla hayvanlara eşya olarak bakanlara da göndermede bulundu. İşte o satırlar:

“Bak oğlum bu hayatta bir senedir varsın ve bizimlesin, daha uzun yıllarda bizimle ol… Ama öğreneceğin çok şey var, mesela insanlar; senin kardeşlerini dışarıda olanları sahipsiz sanıp zehirliyorlar, dövüyorlar, dövüştürüyorlar, sizin üstünüzden para kazanıyorlar veya bazıları senin kardeşlerini kız arkadaşlarına veya çocuklarına alıyor büyüyünce de dışarı atıyorlar sıkılıp… Oğlum sen çok şanslısın ve diğer bütün canlar elimizden geldiğince onlara da can olmaya çalışıyoruz. İşte bu yüzden insan denilen canlı geldi mi karşına iyice bir süz oğlum hatta bir kaç defa kokla…”