Sadık Ardahan kimdir? Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş nereli?

Survivor yarışması sürerken yarışmacılar da merak ediliyor. Geçmişte futbol ile ilgilenen yarışmacı Sadık Ardahan oyunlardaki performansıyla da dikkat çeken isimler arasında. Peki Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir ve nerelidir?

Sadık Ardahan kimdir? Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş nereli?

Ekranların izlenme rekorları kıran yarışması Survivor’ın Gönüllüler takımında yer alan Sadık Ardahan’ın kim olduğu merak ediliyor. Yarışmacı Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın hayatını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

SADIK ARDAHAN UZKANBAŞ KİMDİR?

Sadık Ardahan Uzkanbaş 1987 yılında Adana’da doğdu. 33 yaşında olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, Adana’da yaşıyor.

8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı.

Bu boş geçen arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti. Askerden geldiği zaman kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı.

Dubai’ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye’ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan’a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor;

Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip görmek istiyorum. Ve şuan hayallerimden biri olan 2020 Survivor’da olmaktan dolayı kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Ve hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.