Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Samime Sanay, soyulduğunu kanıtlayamadı
Samime Sanay, soyulduğunu kanıtlayamadı
Türk sanat müziği sanatçısı Samime Sanay, Moldova uyruklu hizmetçisinin kendisini soyduğunu iddia ederek savcılığa başvurdu. Ancak sanatçı soyulduğunu kanıtlayamadı
Magazin 8 Ocak 2018 - 16:56

Türk sanat müziği sanatçısı Samime Sanay, Moldova uyruklu hizmetçisinin kendisini soyduğunu iddia ederek savcılığa başvurdu. Sanay; 18 Mayıs’ta savcılığa başvurduğunu ve Moldova uyruklu bir kadının evine temizlik yapmak için geldiğini ve olaydan sonra evde bazı eşyalarının kaybolduğunu belirtmişti. Samime Sanay, ziynet eşyalarıyla birlikte değerli birkaç parça kişisel eşyasının daha kaybolduğunu beyan ederek, Moldovalı kadının yargılanmasını istedi.

DELİL BULUNAMADI

Savcılık, usta sanatçının şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde İstanbul Adliyesi’ne giden Sanay, ifade verdi. Yürütülen soruşturma kapsamında, Sanay’ın iddialarını kanıtlayacak bir delil bulunamadığı belirtilerek dosya takipsizlikle sonuçlandırıldı.
6568

Son güncelleme: 21:54 - 08.01.2018