Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Burcu Güneş meslektaşlarına taş attı
Şarkıcı Burcu Güneş meslektaşlarına taş attı
Burcu Güneş'in 'Güneş Vakti' adını verdiği konser serisinin ilki önceki akşam Bursa'da gerçekleşti. Basın mensuplarıyla konuşan Burcu Güneş, meslektaşlarının kolaya kaçtığını söyledi.
Magazin 9 Ekim 2017 - 16:32

Burcu Güneş, ‘Güneş Vakti’ turnesinin ilk konserini geçen akşam Bursa’da verdi. Uğur Mumcu Sahnesi’nde sevenleriyle buluşan Güneş, uzun kırmızı elbisesiyle sahneye çıktı. Burcu Güneş, kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti sundu. Güneş, geçtiğimiz Temmuz ayında vefat eden sanatçı dostu Harun Kolçak’ı da unutmadı ve ‘Bile Bile’ şarkısını seyirciyle birlikte söyleyerek alkış topladı.

“YETENEKLERİME VE EMEĞİME SAHİP ÇIKIYORUM”

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, ‘Playback yaparak gece kulübü ve plajlarda sahne alırken sizi görmüyoruz, özenle koruduğunuz bir çizginiz var, bu idealist duruşla 19 yıl nasıl geçti?” sorusunu şöyle cevapladı: “Müzik yürek işidir. Sahnedeyken aradığım şey sevenlerimle yaratılan o sinerjidir. Playback yaparak ruhumu ve yüreğimi seyircime yansıtamam. Türkiye’de birçok konuda olduğu gibi bu konuda da kolaya kaçılıyor. Dünyadaki en büyük ve özel isimler bu işe nasıl emek harcayarak sahneye çıkıyorsa ben de o şekilde emek harcıyorum. Mekân ayırımı yapmam ama beni izleyiciyle buluşturacak doğru ve kaliteli atmosferin yaratılması şart.” diyerek meslektaşlarına taş attı.

Son güncelleme: 18:10 - 09.10.2017