Savaşçı 15. bölüm fragmanı çıktı mı? Savaşçı dizisinde Murat Teğmen ölecek mi? Savaşçı 14. bölüm izle

Savaşçı dizisinde dün akşam 14. bölüm heyecanı yaşandı, Savaşçı'nın 14. bölümünde birçok gelişme yaşanırken Kılıç Timi'nin zor durumda kalması gelecek bölüm için heyecanın yüksek seviyede kalmasına neden oldu. Dün akşam Savaşçı dizisinin 14. bölümünü izleyen dizinin tutkunları ise 15. bölüm fragmanı çıktı mı sorusunu sormaya başladı. Savaşçı 14. bölümü kaçıranlar ise Savaşçı'nın 14. bölümünü izleyebilmek için aramalarını sürdürüyor. Savaşçı dizisinin 14. bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz...

Savaşçı 15. bölüm fragmanı çıktı mı? Savaşçı dizisinde Murat Teğmen ölecek mi? Savaşçı 14. bölüm izle

Dün akşam Fox TV ekranlarında Savaşçı rüzgarı esti, Savaşçı’nın son bölümünde heyecan dolu gelişmelerin yanında duygusal anlar da yaşandı. Doktor’un gemisini elinden kaçıran Kılıç Timi büyük üzüntü yaşıyor. Maddi sıkıntısı artan Aslı ise çok sevdiği şoförü Kubilay’ı işten çıkarmak zorunda kalıyor. Kılıç Timi’nin sınır ötesi operasyonu başlarken, Doktor’un silah deposuna operasyon düzenleniyor.

SAVAŞÇI 15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Savaşçı’nın 15. bölüm fragmanı çıkmaması sebebiyle Savaşçı 15. bölüm hakkında detaylar merak ediliyor. Savaşçı dizisinin 15. bölümünde neler olacak? Murat Teğmen’in operasyon sırasında kendini öne atması ölümüne mi neden olacak? Savaşçı’nın 15. bölüm fragmanı çıktığı andan itibaren haberimizde olacak.

SAVAŞÇI’NIN 14. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doktor, Kopuz Albay'ı yok etmek için, şeytani planlarını devreye sokarken, Yüzbaşı Kağan, Mehmetçiği hedefleyen binlerce silahın, Doktor'un eline geçmemesi için hemen harekete geçmek zorundadır. Ama bu operasyon için Kağan'ın Kılıç Timi'nden bir talebi olur. Yüzbaşı Kağan'ın isteğini hiç tereddütsüz kabul eden Kılıç Timi, her türlü riski göze alır. Aşağıdaki link üzerinden Savaşçı dizisinin 14. bölümünü tam olarak izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI DİZİSİ 14. BÖLÜM İZLE

Doktor, şimdi büyük bir sabırsızlıkla silahlarını beklerken, sevkiyatı durdurmayı kafasına koyan Yüzbaşı Kağan ve komutasındaki Kılıç Timi, ölüme doğru adım adım ilerlemektedir.

İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İçeride bir muhbir mi var? İlginizi Çekebilir İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İçeride bir muhbir mi var?