Sözcü Plus Giriş

Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı geldi!

Aksiyon dolu sahneleri ile izleyici kendine bağlayan Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi merak ediliyor. Dizini takipçileri 'Savaşı yeni sezon ne zaman', 'Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı' sorularının yanıtlarını araştırıyor. Peki Savaşçı yeni sezon 49. yeni bölüm ne zaman?

Güncellenme: 15:31, 03/10/2018
Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı geldi!

Savaşçı dizisi 48. bölümü ileşok edici bir sezon finali yapmıştı. Final sonrası yeni sezon heyecanı arttı. FOX TV tarafından yapılan açıklamaya göre Savaşçı 7 Ekim Pazar akşamı yeni sezon ile yayınlanacak.  Dizinin yeni sezon yeni bölüm fragmanı da geldi.

 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öldü sanılan Leyla'nın ortadan kaybolması kafaları karıştırır. Bu arada Kopuz Albay Leyla'yla ilgili önemli bilgilere ulaşır. Ancak Seyfi'den gelen bir istihbarat Leyla'nın başta Yüzbaşı Kağan olmak üzere, Kılıç Timi'ne saldırı planları içinde olabileceği ihtimalini yükseltir. Bağlantılı olduğu yapının yönlendirmesiyle harekete geçen Leyla, sonunda şeytani hamlesini yapar…

Leyla'nın bu hamlesi sadece Kağan'ın değil, Kutalmış Paşa, Albay Kopuz ve Kılıç Timi'nin diğer üyelerinin de hayatında büyük kırılmalara sebep olacaktır.

Yayınlanma Tarihi:12:39,