Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Akgül, reytinglere yenik düştü
Seda Akgül, reytinglere yenik düştü
TV8 ekranlarında yayınlanan magazin programından ayrılarak Kanal D '4 Kadın Zamanı' isimli programla her sabah izleyici ile buluşan Seda Akgül, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayınca programa veda etti.
Magazin 28 Eylül 2018 - 11:23

Sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz Ağustos ayında TV8’den ayrılarak Kanal D’ye transfer olmuştu. Derya Tuna, Hande Ataizi ve Eylül Öztürk’le birlikte hafta içi her sabah Kanal D’de yayınlanan 4 Kadın Zamanı programıyla ekranlarda olan Seda Akgül, sürpriz bir şekilde programdan ayrıldı.

“BAZEN YOL BİTİYOR VE BIRAKMAK GEREKİYOR”

Akgül, iki aydır Kanal D ekranlarında yayınlanan 4 Kadın Zamanı’na bugün yayınlanacak yeni bölümle son noktayı koymayı planlıyor. Akgül bu kararını ise sosyal medya sayfası üzerinden bir video paylaşarak takipçilerine duyurdu ve şu satırları paylaştı: “Her tercih bir vazgeçiştir… Her bitiş bir başlangıçtır… Ben hayatımda sadece mesleğimi sevdim çünkü en iyi yapabildiğim şey konuşmak. Birbirimizi çok özlemeden buluşmak dileğiyle…”

Son güncelleme: 12:38 - 28.09.2018