Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel kimdir? Kaç yaşında aslen nereli? İşte Hamdi Alkan’ın eşi hakkında merak edilenler…
Selen Görgüzel kimdir? Kaç yaşında aslen nereli? İşte Hamdi Alkan’ın eşi hakkında merak edilenler…
Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel kimdir? Aslen nereli? Pek çok dizide yer alan Selen Görgüzel hakkında az bilinenler ve kısa bir hayat hikayesini haberimizde bulabilirsiniz. İşte Görgüzel'in kısa bir biyografisi ve bilinmeyenleri...
Magazin 20 Temmuz 2018 - 12:15

Selen Görgüzel kimdir? Kaç yaşında aslen nereli? soruları özellikle magazinin gündeminde. Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel hakkında merak edilenleri, kısa bir biyografisini ve yer aldığı yapımları sizler için derledik. İşte ayrıntılar…

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979'da İstanbul'da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen'in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

seren-gorguzel-instagram-2

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘'Zirvedeki Sesler'' isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı. Eşi Hamdi Alkan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı.

seren-gorguzel-instagram-1

Selen Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde rol alan Selen Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.