Selin Ciğerci kimdir? İşte evleneceği futbolcu…

Sosyal medyada paylaştığı videolarla ünlenen Selin ciğerci kimdir? Cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Selin Ciğerci yakın zamanda ünlü bir futbolcu ile evlenecek. Peki Selin Ciğerci kimdir? Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci hangi futbolucu ile evleniyor? İşte ayrıntılar...

Selin Ciğerci kimdir? İşte evleneceği futbolcu…

Cinsiyet değiştirmeden önceki ismi Okan olan Selin Ciğerci, Türkiye’de hiçbir şey yapmadan sosyal medyada ünlenen tek kişi olduğunu söylüyor. Selin Ciğerci “Çocuğum olmayacak ama evlenmek istiyorum” diyor. Sosyal medyada çektiği videolarla adından söz ettiren Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kiminle evlenecek? İşte cevabı…

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ'lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti.

Şu sıralar Diyarbekirsporlu Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci, kendisi gibi ilk olarak sosyal medya ile ünlenen Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olduğunu paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne seriyor.

selin-cigerci2

SELİN CİĞERCİ KİMİNLE EVLENECEK?

Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra evlilik yolunda hızlı bir adım attı.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda el ele objektife yansıyan ikili, “2018’de evlenmeyi ve evlatlık edinmeyi istiyoruz” dedi. Gelinlik provaları için Gülşen Pehlivanoğlu’nun modaevine giden Selin Ciğerci’yi futbolcu aşkı Gökhan Çıra yalnız bırakmadı.