Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Sen Anlat Karadeniz bu akşam neden yok?
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? Sen Anlat Karadeniz bu akşam neden yok?
Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın akışında Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünün göremeyen izleyiciler neden yok merak ediyor. En son geçtiğimiz hafta yayınlanan dizi yeni yıl tatiline girdi. Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak'ın hapse girdiği son bölümden sonra dizinin yeni bölümü daha da bir heyecanla bekleniyordu. Peki yeni bölüm ne zaman ekranda olacak? Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölümde seyircileri neler bekliyor?
Magazin 2 Ocak 2019 - 10:45

Sen Anlat Karadeniz neden yok, yeni bölüm ne zaman? ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni yıl arası verdiği için bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin sevenleri merak içinde yeni bölüm fragmanını bekliyor. Dizi biter bitmez yeni bölüm fragmanı yayınlayan dizinin son bölümü 26 Aralık Çarşamba günü ekrana gelmiş ve yeni bölüm fragmanı da yayınlanmamıştı. Bu hafta ATV’nin yayın akışında da ‘Marslı’ filmi görünüyor. Yani dizinin yerine yabancı sinema yayınlanacak. İşte dizi ile ilgili en çok merak edilenler…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yeni yıl tatili veren Sen Anlat Karadeniz Ocak’ın ilk çarşambası ekranda olmayacak. Söylentilere göre 3 hafta yayına ara vermesi ve 23 Ocak’ta ilk bölümünü yayınlanması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 37. YENİ BÖLÜMDE HANGİ SORULARA YANIT ARANACAK?Sen Anlat Karadeniz’in yayınlanan son bölümünde Vedat’ı kaçıran Nefes, Asiye, Nazar, Berrak ve Mercan büyük bir sınavdan geçti. Vedat bir yolunu bulup Mercan’ın boynuna geçirdiği urgandan kurtuldu. Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edildi. Peki bu kadınların hayatını zindana çeviren Vedat bu savaşı kazandı mı? Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneden çıkabilecek mi? İşte yeni bölümde bunları göreceğiz…

SEN ANLAT KARADENİZ 36. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Vedat kurtulmuştur. Cep telefonundan Nefes’i arar. Mercan’ın onu asmaya geldiğini anlatır. Kurtulduğunu ama başka birisinin asıldığını söyler. Nefes telefonu kapatır. Vedat, Mercan’ın Berrak’ı asması için dua eder. Yolda Fikret’i arayarak yardım ister. Bu sırada Mustafa Tahir’i arayarak kadınların bir işler çevirdiğini söyler. Tahir haberinin olduğunu onların bulunduğu yere gittiğini söyler.

Sen Anlat Karadeniz'de son bölüm heyecan dolu geçmişti.

Sen Anlat Karadeniz’de son bölüm heyecan dolu geçmişti.

 

VEDAT’IN YERİNDE BERRAK VAR

Nazar,Berrak’ın evde olmadığını anlayınca, Murat’ı arayarak onun Vedat’ı öldüreceğini hemen yayla evine gitmesini ister. Mercan, arabanın gazına basmadan geçmişte Vedat ile ilgili yaşananları hatırlar. Arabayı hareket etmekte kararsızdır. Vedat’ın yerinde olan Berrak ölümle pençeleşmektedir. Mercan tam gaza basacakken Tahir yetişir. Mercan’ın yanına gittiğinde Nefes’in anlattıkları aklına gelir. Hemen eve girer. Berrak’ı ölümün kıyısından kurtarır.

VEDAT FİKRET’E OLANLARI ANLATIYOR

Vedat’ı yoldan alan Fikret’in adamları onu eve getirir. Vedat’a ormanda ne işi olduğunu sorar. Vedat yolunu kaybettiğini söyler. Fikret olanları anlatmasını söyler. Asiye, Mercan, Berrak, Nazar ve Nefes’in bir olarak onu kaçırdığını söyler. Fikret şaşırır. Vedat hepsinin elinde olduğunu söyler. Vedat, kadınların hapiste olduğunu hayal ederek, onlarla adeta alay eder. Bu sırada Fikret ciddi olarak onları şikayet edip etmeyeceğini sorar.

sen-anlat-karadeniz-yeni

 

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE 

BERRAK KENDİNE GELİYOR

Berrak kendine gelir. Mercan, özür dilemeye çalışır. Berrak kimsenin suçlu olmadığını bir suçlu varsa onun da Vedat olduğunu söyler. Tahir. Nefes’e böyle birşeyi nasıl yaptığını sorar. Berrak onun suçu olmadığını Vedat’ı kaçıranın kendileri olduğunu söyler. Tahir, vedat’ın nerde olduğunu anlamaya çalışır. Berrak olanları anlatınca durum aydınlanır.

FİKRET KAMERA KAYITLARININ PEŞİNDE

Fikret, Vedat’ın evden ayrılmasından sonra. Vedat’ın kadınların yaptıkları ile ilgili elinde kamera kayıtlarının bulunduğunu söylemesinin ardından onun evindeki adamını arar. Bu sırada Vedat da evine gelmiştir. Mustafa eve gelince Asiye onu karşılar. Mustafa tek kelime etmeden odasına gider. Asiye şaşırır. Bu sırada Berrak ve Nefes’i evlerine bırakan Tahir, Nefes’e ona söylemesi gerektiğini söyler.

Son güncelleme: 09:39 - 26.02.2019