Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölüm fragmanı: Nefes ölümün pençesinde! (Sen Anlat Karadeniz 25. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölüm fragmanı: Nefes ölümün pençesinde! (Sen Anlat Karadeniz 25. son bölüm izle)
Sen Anlat Karadeniz 25. son bölüm ATV’de yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Vedat’ın tahrik dolu sözlerinin sonucu diri diri gömülmek olur. Mustafa, Vedat’ı öldürüp gömmek ister ama Tahir ona engel olup Vedat’ı kendi öldürmeye karar verir. Polise teslim olmadan önce abisine Nefes’i emanet eder. Ayrıca Nefes, Esma’dan DNA sonuçlarını öğrenir. Ceylan onun kızı değildir. Berrak bu haberle yıkılır. Ayrıca Nefes Vedat’ı Tahir’in öldürdüğünü öğrenir ancak Vedat yine kurtulmuştur. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Vedat'ın bu kez Nefes'i vurduğu görülüyor. Sen Anlat Karadeniz’in 25. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Ekim 2018 - 08:16

Sen Anlat Karadeniz son bölümü ile ATV’de ekrana geldi. Dizi biter bitmez de yeni bölüm fragmanı geldi. Sen Anlat Karadeniz 25. son bölümde; Tahir, Vedat'ın yaptıklarına tahammül edemez. Vedat'ı önce döver, sonra da diri diri gömer. Nefes aldığı bu haberle yıkılır. Aşıklar için ayrılık vakti gelir. Ayrıca Nefes, DNA sonuçlarının gelmesiyle Ceylan'ın onun kızı olmadığını öğrenir. Ancak yayınlanan yeni fragmanda Vedat’ın yaşadığı ortaya çıkar. Vedat Tahir’i vurmak isterken Nefes’i vurur. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm (26. Bölüm) fragmanı ve 25. son bölüm izleme linki…

SEN ANLAT KARADENİZ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SEN ANLAT KARADENİZ 25. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Vedat'ı düelloya davet eder ama Vedat bildik tavrını sürdürür. Tahir'i hem tahrik eder, hem de onu öldürmesin diye Vedat'ı öldürünce Nefes ve çocukların başına gelecekleri sıralar.

sen-anlat-karadeniz

TAHİR, VEDAT'I DİRİ DİRİ GÖMÜYOR

Vedat son olarak tüm bu yaptıklarım yanıma kar kaldı deyince, Tahir'in gözünden Nefes'in gördüğü işkenceler gelir. Tahir elindeki silahı atar, Vedat'a saldırır ve sen ya da ben ölünceye kadar der. Kavga etmeye başlarlar Veda, sözleri ile tahrik etmeye devam eder. Hem Nefes hem de çocuklar üzerinden bunu yapar. Tahir herkes için bir yumruk indirir. Sonra da silahını eline alır. Mustafa da silahını Vedat'a doğrultup ‘vur gitsin Tahir' der. Tahir Vedat'ı döve döve sandığa kapatır. Tek kurşunun ona ödül olduğunu söyleyip Vedat'ı diri diri gömer.

CEYLAN NEFES'İN KIZI DEĞİL

Nefes, Esma'dan Ceylan'ın kendi kızın olmadığını öğrenir. DNA sonucu açıklanmıştır. Şengül ve Necip, Ceylan'ı evlat edinmiştir. Berrak da bu olaya kulak misafiri olur ve Ceylan'ın kardeşi olmadığını öğrenir. Nefes bir kız çocuğuna hamile kaldığını ve sonra öldüğünü ama Vedat'ın kızın yaşıyor diyerek Ceylan'ı getirdiğini söyler. Vedat'a inanmayıp DNA testi yaptırmaya karar verdiğini de söyler. Berrak, Vedat'a hesap sormak ister. Nefes onu sakinleştirir.  Berrak gittikten sonra, Esma Ceylan'ın gerçek babasının yarın gelip kızını alacağını söyler.

TAHİR: O BENİ GÖMECEKTİ BEN ONU GÖMDÜM

Polis, Mustafa ve Tahir'i yolda durdurur, ama Vedat'ın buluşma yerine gelmediğini söylerler. Polis gidince Mustafa Tahir'e hesap sorar. Nasıl canlı canlı gömersin, kafasına çıkacaktın der. Tahir başka çaresi olmadığını ve ailesini koruduğunu söyler. Ayrıca ‘o beni gömecekti ben onu gömdüm' der.

sen-anlat-karadeniz- son bölüm

TAHİR TESLİM OLACAK MI?

Tahir, polise teslim olmayı düşünür. Hayalinde Vedat'ı bilerek, isteyerek ve tek başına öldürdüğünü söyler. Cesetin yerini de bildirir. Nefes Saniye'nin bedduaları ile evden kovulur. Tahir, kendine gelir ve hemen telefona sarılır. Mustafa'yı arayıp yanına çağırır.  Mustafa'ya teslim olacağını söyler. Mustafa çıldırır bu fikre katlanamaz, Vedat'ı adam yerine koyup “sana ömür boyu hapis verecekler” der. Tahir bir güne ihtiyacı olduğunu söyleyerek abisine Nefes'i oğlu ile yayla evine yerleştirmesini, ailesinden saklayabildiği kadar saklamasını söyler.

Fikret, Mustafa'ların yanına gelir. Mustafa Tahir'le tanıştırır ve “bizden kum alacak” der.  Fikret'le Tahir işte böyle tanışır.  O sırada Nefes arar ve Ceylan olayından söz eder. Oğluna söylerken yanında olmasını ister.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

 

 

TÜRKAN, NAZAR'A ULAŞAMIYOR

Nazar'ın annesi  Türkan, Vedat'ın evinin önüne gelir. Kızımı göreceğim der ama kapıdaki güvenlikler izin vermez. Türkan Nefes'in başına gelenlerin kendi kızının başına gelmesinden korkar. Türkan kızının yüzünü görene kadar durmayacaktır. Nazar elleri kolu bağlı şekilde odada yatıyordur. Ona yemek getiren korumayı Murat'a benzetir. Nazar berbat haldedir.  Murat'ın da aklı Nazar'dadır ama ona zarar gelir diye eli kolu bağlı haber bekler.

TAHİR AİLEYİ BİR ARAYA GETİRİR

Yiğit okulda kavga etmiştir. Nefes apar topar okula gider. Nefes'in içi sıkılır, hissetmiş gibi “Tahir'e hep yanımda ol” der.  Nefes, Yiğit'in bir uçurtma için arkadaşını ittiğini öğrenince Nefes çok kızar. Nefes'in asıl korkusu Yiğit'in şiddete eğilimi olmasıdır. Tahir onlara moral olsun diye tüm aileyi pikniğe götürür. Bir de Nefes'i okula döndürmek için bir ikna konuşması yapar.

NAZAR GERÇEĞİ AİLESİNDEN SAKLIYOR

Türkan, kocasına gidip kızına ulaşması için ısrar eder.  Nazar'ı almaya giderler. Nazar kendini toparlamış ve ailesine bir şey belli etmek istemez. Nazar, Vedat'ın şehir dışında olduğunu söyler, evlerine gitmek ister.  Eve gelen Nazar, Mercan ile hasret giderir.  Yolda eve dönerken de Murat ile karşılaşır. Nazar, gururundan ödün vermez. Murat konuşmak ister, Nazar “son kez konuşalım” der. Nazar, Murat'a ‘karşıma çıkma' der. Murat bir lafına bakar ‘seni sevmiyorum de karşına çıkmam' der. Nazar, Vedat'ın ona yaşattıklarını hatırlar. Vedat onu dinlemezse ailesi ve Murat'ı ortadan kaldıracağını söyler.

TAHİR NEFES'E İTİRAF EDİYOR

Tahir, Nefes'e Vedat'ı diri diri gömdüğünü söyler. Nefes, Tahir'in hapse gireceği fikrini kaldıramaz.

sen-anlat-karadeniz-yeni
Son güncelleme: 09:22 - 12.10.2018