Sözcü Plus Giriş

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor? İkinci sezon ilk fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor? İkinci sezon ilk fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu ile daha şimdiden merak konusu oldu. İlk sezonu 13 Haziran Çarşamba günü yayına başlayan dizinin ilk sezon final bölümü ise 13 Haziran 2018'de yayınlanmıştı. Sezon finalinde Nefes ve oğlu için canını hiçe sayan Deli Tahir, izleyicilere hem duygusal hem de keyifli anlar yaşatmış, dizi yayınlanan final bölümü sonrası 3 aylık bir ara vermişti...

Güncellenme: 10:05, 23/08/2018
Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlıyor? İkinci sezon ilk fragmanı yayınlandı!

Başrollerini İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi genç yıldızların paylaştığı Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu büyük heyecanla beklenmeye devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz, Haziran ayındaki final bölümünden sonra, yeni sezonun ne zaman başlayacağı sorusunu dizinin tüm takipçilerine sordurmuştu. Peki, Tahir ile Nefes Sen Anlat Karadeniz yeni sezonunda ne yapacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, dizi hayranlarının merak ettiği bazı ayrıntılar…

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sen Anlat Karadeniz, duygusal anların yaşandığı son bölümünün ardından sezon finali yapmıştı. Ekranlardaki ilk sezonunu yaşayan dizinin sezon finali yapmasının ardından izleyiciler, yeni sezonun ne zaman başlayacağını sorgulamaya başladı. Konuyla ilgili dizinin yapımcısı Osman Sınav’dan henüz bir açıklama gelmedi. Sevilen dizinin, dizi sezonunun açılacağı Eylül ayı ortalarında izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

sen-anlat-karadeniz-atv-son-bolum-1

GEÇEN SEZON NE ZAMAN BAŞLAMIŞ NE ZAMAN BİTMİŞTİ?

Geçen sezon ilk bölüm 24 Ocak Çarşamba 2018’de başlamış ve 13 Haziran 2018 Çarşamba günü final bölümü yayınlanmıştı….

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI!

 

YENİ SEZONA DAİR SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

 

ULAŞ TUNA ASTEPE ‘AZ KALD’!.. NOTU İLE PAYLAŞTI

 

Az kaldı …

Ulaş Tuna Astepe (@ulasastepeofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


FİNALDE NELER YAŞANMIŞTI?

Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

sen-anlat-karadeniz-atv-son-bolum

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.

SEN ANLAT KARADENİZ FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

 

Yayınlanma Tarihi:10:50,