Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seray Sever, İmamoğlu’nu tebrik ettiğine pişman oldu!
Seray Sever, İmamoğlu’nu tebrik ettiğine pişman oldu!
Uzunca bir süredir ortalarda görünmeyen Seray Sever, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin hışmına uğradı.
Magazin 27 Haziran 2019 - 09:38

Geride bıraktığımız pazar günü gerçekleşen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi sonrasında ipi göğüsleyen taraf 800 binlik bir oy farkıyla Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu’nun bu başarısını pek çok ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kutlarken, bunlar arasında belki de en ilginci Seray Sever’in yaptığı tebrik paylaşımı oldu.

SEVER’DEN VİDEOLU KUTLAMA!

İstanbul Belediyesi’nin yeni başkanını “Her şey çok güzel olacak ve öyle de oldu. Ekrem İmamoğlu tebrikler” satırlarıyla kutlayan Sever, bu tebrik notunun yanında paylaştığı video ile takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Havai fişeklerin patladığı bir video paylaşan Sever kalp şekli oluşturan fişeklerin içinden kendi fotoğraflarını çıkartarak adeta herkesi ters köşe yaptı. Takipçileri de İmamoğlu paylaşımına kendi fotoğraflarından oluşan bir kolaj hazırlayan Sever’i eleştiren onlarca yoruma boğdu.

Son güncelleme: 12:44 - 27.06.2019