Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serdar’ın eşi Chloe yeni yıla böyle girdi
Serdar’ın eşi Chloe yeni yıla böyle girdi
Türkiye'nin magazin gündeminin önemli maddelerinden biri olan Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan yeni yıla annesiyle girdi.
Magazin 7 Ocak 2019 - 07:35

Geride bıraktığımız yılın son aylarında Amerika’da geçirdiği talihsiz kaza sonrasında Türkiye’ye dönemeyen ve bu süre zarfında fazlaca ortalarda görünmeyen Chloe Loughnan hakkında eşi Serdar Ortaç’tan ayrılacağı yönünde iddialar ortaya atılmış ve konunun her iki tarafı da zaman zaman yaptıkları açıklamalarla bu iddiaları yalanlamıştı. Son birkaç ay içerisinde son derece sınırlı paylaşım yapan Chloe tarafında neler olup bittiği merak edilirken genç kadının annesi Lucy’nin paylaştığı bir fotoğraf Chloe’nin keyfinin yerinde olduğunu gösterdi. Annesinin “İşte size harika bir 2019. Bu yıl boyunca hepinize sağlık, zenginlik ve mutluluk diliyoruz” notuyla paylaştığı fotoğrafta Serdar Ortaç’ın eşinin ne kadar mutlu olduğu gözlerine yansımış.

chloe-ic