Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle!
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Aslı ve Ferhat bebekleri yüzünden bir anlaşmazlık yaşıyor. Bebeğini aldırmayı düşünen Aslı bunu yapabilecek mi? Ferhat Aslı'yı durdurabilecek mi? İşte diziye dair gelişmeler ve Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izleme linki.
Magazin 23 Mart 2018 - 07:58

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmana Aslı’nın bebeğini aldırmaya çalışması damga vuruyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm tanıtımı…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Abisi Cem'in ölümüyle hayatını yeniden sorgulayan Aslı, dönüştüğü kişiden oldukça rahatsızdır. Ferhat'ın problemlerini çözmek isterken, gitgide ona benzemek gelecekleri hakkında kaygılandırır. Abisi Cem'in uyarılarına rağmen kalbinin sesini dinleyen Aslı, mantığını devreye sokar ve Ferhat ile yüzleşmeye karar verir.

siyahbeyazask23

Bu yüzleşme her iki taraf için de sancılı geçer. Aslı, kalbine söz geçirmeye çalışır ve ayrılmak istediğini dile getirir. Aslı'nın sözleri karşısında Ferhat, son zamanlardaki huzursuzluğunun nedenini öğrenir ve boşanma kararı alırlar.

İkilinin bu kararı, sürpriz bir haberle sekteye uğrar. Zira Aslı geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırılır ve hamile olduğunu öğrenir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı ile Ferhat, bebekleri konusunda anlaşmazlığa düşüyor; ikiliyi büyük bir yüzleşme bekliyor!

Cem’in ölümünden sonra hayatını farklı bir yönde çizmek isteyen Aslı ile Ferhat, ayrılık noktasına gelirler. Aslı’nın ayrılmak isteğine karşılık Ferhat, boşanmayı istediğini dile getirir. İkili arasında bu anlaşmazlık hızla büyürken, Aslı’nın hamile olduğu haberi herkesi derinden sarsar.

siyahbeyazask23-2

Ferhat’tan baba olamayacağını ifade eden Aslı, bebeğini aldıracağını söyler. Bebeği aldırmak için hastaneye gider. Ferhat ise Aslı’yı durdurabilmek için harekete geçer. Hastaneye geldiği zaman her şey için geç kaldığını düşünen Ferhat, Aslı’dan bunun hesabını sorar. erhat’a gerçekleri söylemek istemeyen Aslı, artık bebeğiyle yalnız olduklarını düşünür.

siyahbeyazask23-1

SİYAH BEYAZ AŞK 23. SON BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK 22. SON BÖLÜM İZLE