Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle!

Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni tanıtımda Aslı'nın Ferhat'a söylediği ' Sen beni hep sev' cümlesi duygulara dokunuyor. Namık'ın Aslı'ya Ferhat'la ilgili hangi gerçekleri anlatacağı da merak konusu oluyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar...

Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle!

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştıkları Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni tanıtımda Aslı ve Ferhat’ın bebekleri ile olan mutluluğu öne çıkıyor. Namık işse Aslı’yı etkilemek için Ferhat’la ilgili gerçekleri anlatmakla tehdit ediyor. Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar…

siyah-beyaz-ask-27-2-2


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 26. Bölümde Aslı ve Ferhat, doğacak çocuklarını düşünerek yeni bir hayata başlamak ister. Fakat geçmişte yaşananlar, onların peşini bırakmayacaktır.

Ferhat, Jülide'nin söylediklerinin doğru olup olmadığının peşine düşerken, bir yandan da Aslı'yı bu meseleden uzak tutmaya çalışır. Ancak, bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Eve geri dönen Cüneyt, Özge'yi kullanarak evde kalmayı amaçlar. Ancak Ferhat'ın bu konuda başka bir çözüm yolu olacaktır. Ferhat bir yandan da Cüneyt'e yardım eden köstebeğin peşindedir. Ferhat'ın bu yolda ulaşacağı kişi, onu şoke edecektir.

Ferhat'ın evden gitmesine mani olmak isteyen Namık'ın tercih ettiği yol başta Aslı olmak üzere evdeki herkesi şaşırtacaktır. Özge meselesi ile Aslı ve Ferhat'ın arasını açmayı planlayan Jülide hedefine ulaşacağını düşünürken, ev içerisinde kendisini bekleyen başka bir tehlikeden habersizdir.

Yiğit, Necdet cinayetinin arkasındaki sırrı çözmeye yaklaştıkça, önüne yeni engeller çıkar. Giderek Namık Emirhan ismine yaklaşan Yiğit hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

 

YENİ BÖLÜMDE NELR OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 27. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Namık’ın Aslı’ya söyleyeceği gerçek ne?

Aslı ve Ferhat, hayatlarına dahil olacak çocuklarıyla birlikte güzel bir gelecek için hayaller kurmaktadır. Fakat Namık, bu mutluluğa engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Ferhat’ın Aslı’dan sakladığı büyük bir sırrı olduğunu duydukları karşısında tüm hayallerinin yıkılacağını söyler.

Aslı’nın Namık’tan duyduklarından sonra Ferhat ile olan ilişkisi, nasıl ilerleyecek?

SİYAH BEYAZ AŞK 27. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

siyah-beyaz-ask-27-2-1

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE