Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 26. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Aslı, gizli gerçeği öğreniyor; tüm aileyi büyük bir şok bekliyor. Dizi severler, Siyah Beyaz Aşk'ta en çok Aslı ile Ferhat'ın tutkulu aşkını sıkı bir şekilde takip ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...
Magazin 18 Nisan 2018 - 19:45

Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı!  Ferhat, Aslı’ya kızı olduğunu açıklayabilecek mi? Başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın yer aldığı dizinin yeni bölümden ipuçlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN İZLE

Vildan ile Jülide’nin bir gece eğlenmek için çıktıklarında, Jülide gizli gerçeği öğrenmişti. Vildan, yıllardır Ferhat’a karşı duyguları olduğunu ve bir gece birlikte olduklarını itiraf etmişti. Bunun üzerine harekete geçen Jülide, tüm ailenin önünde bu durumu ortaya çıkarmıştı. Ferhat ile Jülide’nin yaptırdığı DNA sonucu da bunu doğrulamıştı.

siyah-beyaz

Ferhat ise hamile olan Aslı’dan bu gerçeği saklamak ister. Hamileliğinin etkilenmesini istemeyen Ferhat, doğumdan sonra bunu Aslı’ya açıklamak ister. Fakat işler Ferhat’ın istediği gibi gitmez. Yiğit ile yüzleşen Ferhat, bu gerçeği daha fazla Aslı’dan saklayamayacağını anlar. Aslı ile Ferhat’ın yüzleşmesi, Ferhat’ın sırrını ortaya çıkarır.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE