Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 30. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 30. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 30. bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Aslı, Ferhat'ı içine düşeceği tehlikelerden korumaya çalışıyor. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç'ın yer aldığı dizinin bu sezon final yaparak ekranlara veda edeceği iddia ediliyor. Dizi severler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor: Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 14 Mayıs 2018 - 23:06

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde; Ferhat, polislerin elinden kurtulmayı başaran Namık'ın peşine düşer. Tek amacı polislerden önce Namık'ı bulup, Necdet'in intikamını almaktır. Bu uğurda etrafında ne varsa yakıp yıkmaktan çekinmeyecektir. Aslı ise Ferhat'ın geri dönüşü olmayan bir hata yapmaması için elinden geleni yapacaktır. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte diziye ilişkin son gelişmeler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Bu yolda Ferhat'ı Namık'tan uzak tutmak için Aslı'nın yapacakları ikilinin aşkı arasında yeni engellerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Aslı, Ferhat'ın öfkesini aşkları ile dizginlemeyi başarabilecek midir?

 

Namık polislerin elinden kaçmayı başardıktan sonra kaçak hayatı yaşamaya başlar. Ferhat, her yerde kendisini ararken, Namık da Ferhat'tan kolay kolay vazgeçmeyeceğini gösterecektir. Namık'ın Ferhat'ı tekrar kendi tarafına çekebilmek için tercih ettiği yol ne olacaktır?

Gülsüm, kendilerini yıllarca Namık'a mahkûm edenin Ferhat olduğunu düşündüğü için abisine karşı öfkelidir. Yeter ise yıllardır sakladığı gerçeğin ortaya çıkışı ile evlatlarını kaybetmenin eşiğine gelecektir. Tüm yaşananlara rağmen Yeter'in çocuklarını ve ailesini bir arada tutması mümkün olabilecek midir?

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 19:55 - 15.05.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.