Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah İnci son bölüm izle! Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Düşünceli karıcığım benim’
Siyah İnci son bölüm izle! Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Düşünceli karıcığım benim’
Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah İnci son bölüm izle! Siyah İnci 18. yeni bölüm fragmanı yayında! Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel'in paylaştığı dizide Vural iyice çığırından çıkıyor ve tuhaf sözler söylüyor. İşte yeni bölüm fragmanı...
Magazin 29 Ocak 2018 - 08:39

Siyah İnci’nin yeni bölüm fragmanında uyanan Irmak herkesi mutlu ediyor. Vural garip davranışları ile dikkat çekerken Kenan!a karşı da kıskançlık besliyor. Hazal’a ‘karıcığım’ demesi de fragmanın dikkat çeken anlarından biri oluyor. İşte Siyah İnci 17. son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı

siyahinci18-2

SİYAH İNCİ 17. BÖLÜM ÖZETİ

Sinan'ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır…
Hazal artık özgür bir kadındır. Uzun zamandır beklediği özgürlüğüne kavuşmuş olsa da sabah uyandığında yaşadıklarıyla saniyeler içinde olsa hayatı yine bir an da kabusa dönecektir.

Aziz ve Melek'in birlikte olabilmesinin tek yolu Melek'in Halil'den boşanmasıdır. Halil, Melek'ten boşanmak istemez. Aziz Halil'in zor günlerinden yararlanıp ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Hazal'ın boşanması Ebru üzerinde şok etkisi yaratsa da, Ebru ilgi alanını değiştirdiği için bu haberin etkisinden çabuk kurtulur. Ebru'nun yeni ilgi alanı Sinan'dır ve yapacağı oyunlar karşısında Ebru'nun farklı yüzünü gören Sinan'ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır.

siyahinci18-3

Aziz'in hapishanede hayatını kurtaran Rıfat'ın isteği üzerine Aziz, Melahat'i bulmak içn Kafes'i görevlendirir. Kafes, Melahat'in mahallesini bulur ancak Melahat'in aradığı kişi olduğuna karar veremez. Kafes, anlatılan kişiyle karşılaşmamış olmanın büyük şaşkınlığını yaşamaktadır.

Vural herkes için çileden çıkmış bir haldedir. Fakat Vural'ın yapacaklarını kestiremiyor olmak herkesi korkutmaktadır.Hastaneden gelen telefonla kendini bir anda hastanede bulan Kenan ve Sinan, doktoru endişeli bakışlarıyla biraz daha gerilirler.

SİYAYH İNCİ 17. SON BÖLÜM İZLE!

SİYAH İNCİ 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

siyahinci18-1