Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 42. son bölüm izle
Söz 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 42. son bölüm izle
Söz dizisi pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri... Başrollerinde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı dizinin senaryosunu Ethem Özışık yazıyor. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 16 Nisan 2018 - 22:58

Söz, 42. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Konvoya yapılan hain saldırı Erdem'in ve kahraman Mehmetçiğimizin gayretiyle savuşturulur. Çatışma sırasında yaralanan Derman kaçmayı başarır ancak durumu ağırdır. Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Derman'ı tedavi etmek için bir doktora ihtiyacı olan teröristler köye gelen konvoydan bir doktoru kaçırmaya karar verir. Bu doktor Bahar olacaktır.

Konvoyun köye ulaştığını öğrenen ataşe, en sağlam elemanlarından oluşturduğu bir ekibi köyü basmak için görevlendirir. Bu baskını önlemek için Keşanlı önderliğindeki Tim teröristlerin hiç beklemediği bir hamle yapacaktır. Bu esnada Yavuz ise büyük bir tehditle yüz yüze gelmiştir. Yavuz'u içinde bulunduğu tuzaktan kurtarmak için Tim seferber olacaktır.

Köyde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Teröristlerin yardımlar yerine ulaşmasın diye kurduğu tuzaklar sadece Yavuz'u değil, Su ve Çaylak'ı da ölümle burun buruna getirir.

Bahar'ı, Derman'ın elinden kurtarmak için varını yoğunu ortaya koyan Yavuz ve Tim, Derman'la burun burunadır. Yavuz, Bahar'ı kurtarmanın bedelini hayatıyla ödemeye hazırdır.

 

SÖZ YENİ BÖLÜM FRAGMAN

SÖZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:50 - 17.04.2018