Söz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer – Gamze Topuz kimdir?)

Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz, 15. bölümü ile bu akşam sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bizler de sizler için 15. bölüm fragmanları ve 15. bölüm özetini derledik. Büyük bir merakla beklenen Söz dizisi oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu ile birlikte dizinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş ile ilgili bilgileri haberimizin içeriğinde bulabilir, dizinin yeni transferi Gamze Topuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Söz oyuncu kadrosu ve Söz dizisi konusu (Söz dizisine yeni transfer – Gamze Topuz kimdir?)

Star TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Söz, 15. bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Söz’ün 15. bölümünde Yavuz, Büyük Bey’in sırrına yaklaşıyor… Tim ile teröristler arasında bir Türkmen köyünde çok şiddetli bir çatışma çıkıyor. Sevilen dizinin 15. bölümü öncesi dizinin oyuncu kadrosu, başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş ve Söz dizisi konusu ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik…

SÖZ 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkmen köyündeki halkı koruma görevi alan Tim ile köyü almak isteyen teröristler arasında yoğun ve tehlikeli bir çatışma başlar. Çatışma sürerken bir yanda Hafız diğer yanda ise Fatma hayatta kalma mücadelesi verir. Uzun süren mücadelenin sonunda Tim'i kötü bir sürpriz beklemektedir.

soz-dizisi

Agâh ile işbirliği yapan Çolak oldukça tehlikeli silahlara ulaşmıştır. Bu silahları ele geçirmek için yapılan eş zamanlı operasyonda Karabatak ve Çaylak yurtdışındaki bir kumarhanede önemli bir istihbarat edinmek için uğraşırken, Yavuz'un liderliğindeki Tim ise büyük bir tehdidin ortasında bulur kendini. İstihbarattan gelen bir fotoğrafla Yavuz hem Büyük Bey ile ilgili bir sırla hem de ölümle burun buruna gelecektir.

SÖZ 15. BÖLÜM 1. FRAGMANI

 

SÖZ 15. BÖLÜM SAAT KAÇTA?

Star TV’nin sevilen dizisi Söz, bu akşam 15. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Fenomen dizi 20:00’de başlayacak.

SÖZ 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

SÖZ 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Teröristler kışlaya büyük bir baskın düzenler. Hazırlıksız yakalanan Tim zor anlar yaşayacaktır. Tayini çıkan Bahar'ın Karabayır'da kalmak için aradığı çözüm hiç beklenmedik birinden gelecektir. Çolak eski gücüne kavuşmaya devam ederken, Sancar ve adamları ise bir Türkmen köyüne doğru harekete geçer. Türkmenleri korumak için gelen Yavuz ve Tim'i Sancar'dan başka bir tehdit beklemektedir.

soz-dizisi-14-bolum-oyunculari

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)
Atakan Arslan (Geveze) (Üsteğmen Zafer Yaman)
Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)
Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) (Keşanlı)
Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar)
Burak Sevinç (Avcı Fethi Kulaksız)
Eren Vurdem (Ateş Acar)
Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz)
Serhat Kılıç (Çolak)
Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) (Çaylak)
Nil Günal (Güler Korkmaz)
Melissa Özge Yıldırımer (Fatma Bozdağ)
Meriç Aral (Eylem Mercier)
İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz)
Ece Oktay (Funda Kutlu)

SÖZ DİZİSİNE YENİ TRANSFER!

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı ‘Söz” ün bu akşam yayınlanacak 15. bölümünde Gamze Topuz, sürpriz bir karakterle izleyiciyle buluşacak.

gamze-topuz-sli

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan Gamze Topuz'un hayat vereceği Sarah karakteri, teröristlerin izini süren Özel Kuvvet Timi’nin sürpriz bir şekilde karşısına çıkacak.

Kilit bir görev üstlenen Sarah’ın peşine ise Karabatak (Eren Vurdem) ve Çaylak (Aytaç Şaşmaz) düşecek. Çaylak ve Sarah’ın karşı karşıya geldiği sahne atmosferiyle de heyecanın dozunu oldukça yükseltecek.

(NTV)
avataratakan

AVATAR ATAKAN DİZİDEN AYRILDI

2016 Survivor yarışmasında şampiyonu ünlü sporcu Atakan Arslan Söz dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Açıklamasında, “Söz dizisinden kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. İzleyicilerimize bizi destekleyenlere herkese teşekkürler başka projelerde buluşmak üzere.” İfadelerine yer verdi. Avatar Atakan'ın Survivor All Star'a katılacağı yönünde duyumlar da var.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR? (YAVUZ KARASU)

Tolga Sarıtaş (d. 30 Mayıs 1991) Türk dizi oyuncusu. Aslen Sivaslıdır ancak İstanbul'da doğup büyümüştür. Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra ilgisi tamamen oyunculuğa yönelen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı. Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı.Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı.Ayrıca oyuncu, 20 Ocak 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde Meriç Tuna karakterini canlandırdı.Günümüzde Söz dizisinde Yavuz Karasu karakterini canlandırmaktadır.