Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor eleme adayları: Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor eleme adayları: Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu ardından elenme adayları belli oldu. İlk oyunu kazanan Beyaz takım karşısında bu kez kazanmak isteyen Siyah takım oyun parkuruna iddialı olarak çıktı. Ancak Siyah takım ikinci dokunulmazlık oyununda da müthiş bir performans sergiledi ve eleme adayları Beyaz takımdan belirlendi. Acun Ilıcalı finale doğru yaklaşırken yarışmacıları heyecanlandıran bir sürpriz daha açıkladı. Peki Survivor dokunulmazlık oyunun hangi takım kazandı? İşte Survivor eleme adayları...
Magazin 9 Haziran 2019 - 23:49

Survivor'da doğru eksilerek güçlü bir takıma dönüşen Siyah takım, fırtına gibi esmeye son bölümde de devam ediyor. Uzun parkurun sonunda basket atmaya çalışan yarışmacılar oldukça zorlanırken, kıyasıya mücadele izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Dokunulmazlık Beyaz takımın oldu. Siyah takım ise oylama yaptı iki eleme adayı belirledi. Ada konseyinde ise Acun yeni bir sürpriz ile yarışmacıların karşısına çıktı. İki oyun oynayacakları ve kazanan takımı bekleyen sürprizi açıklayan Acun Ilıcalı yarışmacıları heyecanlandırdı.

SURVİVOR ELENME ADAYLARI: SPYROS VE DİMİTRA

Survivor Siyah takımda Yunan yarışmacıların oyları ile Spyros, Türk yarışmacıların oyları ise Dimitra elenme adayı oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

ACUN: Dominik’te kritik bir dokunulmazlık oyunu bugün oynanacak. İlk oyunu Beyaz takım kazandı, bugün de kazanırsa Siyah takımdan

Seda: İlk dokunulmazlık oyununda iyi olan taraf bizdik. Bu işin yüzde 30’u . Bugün kazanamazsak ilk galibiyetin anlamı kalmaz.

Yusuf: İlk oyunda ciddi hatalar yaptık bu hatalarımızdan da dersler çıktık. Bugün de kazanarak maçı uzatmaya götürmek istiyoruz.

Survivor dokunulmazlık oyunun Beyaz takım kazandı.

Beyaz takım: 10 – Siyah takım: 8

 

SURVİVOR’DA ACUN’DAN YARIŞMACILARA YENİ SÜRPRİZ

İki oyun oynayacaksınız, İki oyunu kazanan takım ailelerinde bir kişi ile buluşacak. Kazanan takımın her yarışmacının ailesinin bir kişi Dominik’e gelecek.

Acun: Hangi takım kazanırsa, oyun bittikten birkaç saat sonra o takımın yarışmacılarının yakını uçağa binecek ve ertesi gün burada olacak. Yani oyunu kazanırsanız bir gün sonra sevdikleriniz ile bulaşacaksanız.

Emre: Bizi burda en çok zorlayan şey özlem. Her şeyin üstünde bir şekilde geliyoruz ancak aile özlemi çok zor geliyor. Eğer kazanırsam annem gelecek, çok büyük duygu karmaşası yaşıyoruz.

Sude: Bu çok ağır bi yük açıkcası. O parkurda nasıl oynayacağız çok merak ediyoruz. Benim tek sıkıntı ailemi özlemimdi mutlaka kazanan olmak istiyorum.

Seda: Çok zor ve değişik bir oyun olacak. Herhalde eşimi isterim, iki çocuğumu ayıramam. Umarım en çok özlem duyan kazanır. Şu an bile canımız yanmaya başladı.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNU

Murat: Son dönemlerde şartların ağırlaştığı zamanda sizlere bu iletişim ilaç gibi gelecek.

Okay: Ailemden hiç bu kadar uzak kalmamıştım. Milli takım kamplarında da kalıyordum ama bu kadar uzun süren ayrılık hiç yaşamamıştım.

Yusuf: Son günler çok zor geçiyor 4 aydır burdayız ailemle görüşmek iyi gelecektir. Umarım kazanırım.

İletişim oyunu sonucunda Seda ve Bora kazandı. Beraberinde götürecekleri isimler olarak ise Okay ve Sude’yi belirlediler.

SURVİVOR ADASINDA KONUŞULANLAR

Emre: Son zamanlarda odaklanamıyor. Anneme duyduğu özlem, herkesin üstüme gelmesi filan beni çok fazla düşürdü.

Yusuf: Hikmet bana neler neler diyordu. Ben bunlara takılmıyordum, sen de bunlara şahitler. Sen de finale az kala bunları göz ardı etmen gerekiyor. Dikkatin çok fazla dağılıyor. Dışardan gelen seslere çok fazla bakıyorsun.

Emre: Kendimden fazla ister istemez rakibi dinliyorum. Bunun nedeni Survivor beni zorlayan psikolojik şartları diyebilirim. O ıslık hareketini yapmam gerekirdi. Nikos’a büyük saygısızlık yaptım ve hata yaptım.

Sude: Karşı takımdaki Okay abi, Emre’nin stres yapacağını bildiği için yanıltmaya çalışıyor. Yani uzun süre aynı takımdaydık yakıştıramadım.

Son güncelleme: 08:13 - 10.06.2019