Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Emre kimdir? Emre Durak kaç yaşındadır?
Survivor Emre kimdir? Emre Durak kaç yaşındadır?
Survivor Emre Durak, yarışmanın en hiperaktif isimlerinden biri. Survivor’ı çok sevdiğini söyleyen Emre son zamanlarda yüksek performansı ile konuşuluyor. Peki Survivor Emre kimdir? Emre Durak kaç yaşındadır?
Magazin 14 Mayıs 2019 - 20:03

Survivor’ın en hızlı yarışmacılarından biri Emre Durak. Geçen yıl Survivor’a sonradan katılan Emre, kısa bir süre sonra elenmişti. Acun Ilıcalı’nın söz vermesiyle birlikte bu sene yeniden yarışmaya katıldı. İşte Survivor Emre hakkında merak edienler…

EMRE DURAK'IN BİYOGRAFİSİ

Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir. Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunudur. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Emre Durak, hırsı ve azmiyle adından sıkça söz ettirmektedir.