Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da Acun Ilıcalı’dan Sercan ve Nisa arasındaki ses kaydına ilişkin açıklama!
Survivor’da Acun Ilıcalı’dan Sercan ve Nisa arasındaki ses kaydına ilişkin açıklama!
Survivor 2020'nin bu akşamki yeni bölümünde ada konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sonrası düzenlenen konseyde Acun Ilıcalı, Sercan ve Nisa'yı ilgilendiren açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, iki yarışmacı arasındaki yaşanan gelişmeler nedeniyle ses kayıtlarının incelendiğini açıkladı.
Magazin 29 Haziran 2020 - 00:25

Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümüyle birlikte finale bir adım daha yaklaşıldı. Bu akşam ekranlara gelen yeni bölümde yarışmacılar haftanın ikinci dokunulmazlık ödülü için mücadele etti. Dokunulmazlığın ardından ise ada konseyi heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı açıklamalar ise dikkat çekti. Survivor’da Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı arasında yaşanan polemiğin ardından Ilıcalı, kayıtların incelendiğini ve ses bandında bir kanaate vardığını ifade etti.

ACUN ILICALI’DAN SERCAN VE NİSA HAKKINDAKİ SES KAYDI AÇIKLAMASI

Bu akşam ekranlara gelen yeni bölümde Acun Ilıcalı, Sercan ve Nisa arasında yaşanan polemiğin ardından kayıtların incelendiğini duyurdu. Ilıcalı ses kayıtlarının birçok şeyi açıklığa kavuşturduğunu söylerken, konuyla ilgili bir kanaate de vardığını belirtti. Acun Ilıcalı, Sercan ile Nisa arasındaki ses kayıtlarıyla ilgili yarın ilk ve son kez yorumda bulunacağını ifade etti.

Acun Ilıcalı: “Bu ses bandında ben bir kanaate vardım. Ve bu ses kaydı bir çok şeyi açıklıyor. Arkadaşlardan son bir kez daha kayıtlara bakmasını istedim. Yarın ilk ve son kez bu konu hakkında yorumda bulunacağım.”


2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin yeni bölümünde bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün yapılan ilk dokunulmazlık oyununda Sercan Yıldırım birinci olmuş ve eleme adayı olarak Berkan ismini söylemişti. Bu akşamki dokunulmazlık oyununu da büyük bir performans sergileyerek kazanan yine Sercan Yıldırım oldu ve bir isim daha söyledi. Sercan eleme adayı olarak Nisa ismini verdi. Böylece ilk iki aday Berkan ve Nisa olarak belirlendi. Yarın yapılacak 3. dokunulmazlık oyununda bir eleme ismi daha belli olacak ve toplu oylamada en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Nisa: ” Zaten bekliyordum hatta dün de bekliyordum. Hayırlısı artık”