Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? (Survivor son bölüm)

Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? sorusu yanıtını buldu. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımı araba ödülünün 2. turu için karşı karşıya geldi. Nefeslerin tutulduğu ve adrenalinin bir an olsun azalmadığı kritik oyunu kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? (Survivor son bölüm)

Survivor 2 etaptan oluşan araba ödülünün bugün 2. ve son mücadelesi verildi. Zaman zaman gerginliğin yaşandığı büyük ödülün ilk turunu son zamanlarda etkili performans sergileyen Ünlüler 10-7'lik skorla kazanmıştı.

SURVİVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımı oyunun ikinci etabı için Survivor son bölümde karşı karşıya geldi. 1-1 beraber sona eren 2. turun 2 oyunu sonrası yarışmacılar final turu için yarıştılar. Büyük çekişmeye sahne olan final turu sonrası Survivor araba ödülünü kazanan takım ünlüler oldu. Bu sonuçla birlikte, ünlüler takımından her bir yarışmacıya araba hediye edildi. Oyun sonrası ünlüler takımının coşku ise görülmeye değerdi.

 

İŞTE ÖDÜL OYUNU SIRASINDA YAŞANANLAR

Araba ödül oyununda Elif ve Sabriye karşı karşıya geldi. Sabriye çok geri düşmesine rağmen mücadeleyi bırakmadı ve sayıyı almasını bildi.

OGEDAY OYUN SONRASI İSYAN ETTİ

Araba ödül oyununda Serhat Akın ve Ogeday Girişken mücadelesi nefesleri kesti. Ogeday oyunu rakibine kıl payı ile kaybedince isyan etti.

 

VOLKAN ÜNLÜLER TAKIMINI ELEŞTİRDİ: ATAR MAKİNESİ AYRI KONUŞUR

Ünlüler takımı skoru 7-4’ten 7-7’ye getirince takım olarak kenetlendiler. Adem takım arkadaşlarına destek verince Volkan daha önce yaşanan olayları göz önünde bulundurup eleştirilerde bulundu.

 

SERHAT İLE İLHAN KAVGASI DAMGA VURMUŞTU

Maddi değeri olan bir ödül olması rekabetin dozajını artırırken İlhan Mansız ve Serhat Akın’ın neredeyse tekme tokat birbirine girecek duruma geldiler. İkiliyi takım arkadaşları güçlükle ayırdı.

Serhat Akın ve İlhan Mansız’ın Survivor’ın ilk günlerinden beri yakın arkadaş olmaları ve şimdiye kadar hiç tartışmamaları kavganın otomobil ödülü yüzünden kaynaklandığı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Survivor'da Serhat'ın komik anları... Her kavgada aynı şeyi söylüyor ama... İlginizi Çekebilir Survivor'da Serhat'ın komik anları... Her kavgada aynı şeyi söylüyor ama...