Survivor’da dün akşam kim elendi? Finale kimler kaldı? (19 Haziran)

Survivor'da bir eleme gecesi daha geride kaldı ve sürpriz bir isim daha adaya beklenmedik şekilde veda etti. Kıbrıs Finali'ne artık sadece birkaç gün kala adaya bir kişi daha Survivor'dan elendi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? Survivor'da Kıbrıs Finali ne zaman? İşte Survivor ile ilgili tüm detaylar...

Survivor’da dün akşam kim elendi? Finale kimler kaldı? (19 Haziran)

Survivor’da finale sadece 2 gün kala elenecek bir yarışmacı daha dün gece yapılan oyunlar sonrası belli oldu. Kıbrıs Finali öncesi inanılmaz bir çekişmeye sahne olan oyunlarda dün akşam adaya sürpriz bir isim veda etti. Peki Survivor’da dün akşam kim elendi? Survivor Kıbrıs Finali ne zaman? İşte detaylar…

SÜRPRİZ BİR İSİM DAHA ADAYA VEDA ETTİ

Survivor’da heyecan fırtınası doruk noktasına ulaştı. Dün gece yapılan oyunlar sonrası bir kişi daha adaya veda etti ve büyük Kıbrıs Finali öncesi adada sadece 4 kişi kaldı. Dün akşam yapılan son dokunulmazlık oyunu sonrası sürpriz bir isim adaya veda etti.

SERHAT’TAN MÜTHİŞ PERFORMANS

Serhat Akın inanılmaz bir performans göstererek dokunulmazlık sembolünü kazanınca elemeye İlhan Mansız ve Ogeday kaldı. Sürpriz bir şekilde eleme adayı olarak konseye çıkan İlhan Mansız, Ogeday ikilisinden, rakibinde daha düşük oy alan eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız oldu ve Survivor’a veda etti.

Serhat dokunulmazlık kolyesini alınca otomatik olarak Ogeday ve İlhan elenme adayı olarak konseye çıktılar. Rakibinden daha düşük oyu alarak elenen isim İlhan Mansız oldu.

 

SURVIVOR KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor'da Kıbrıs finaline artık sadece sayılı günler kaldı. Yarışmada son 3 güne girildi ve şimdilik Kıbrıs Finali ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Seyirciler büyük bir merakla finali beklerken, iddialara göre Çarşamba günü yapılacak yayın sırasında final ile ilgili tüm detaylar da açıklanacak.

Loading...