Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adaya veda eden isim belli oldu! Survivor’da kim elendi, kim gitti?
Adaya veda eden isim belli oldu! Survivor’da kim elendi, kim gitti?
Survivor'da Yunan takım dokunulmazlık oyunlarını kaybederek eleme adaylarını belirledi. Takım sürekli gerginlik yaratan Tony takımı tarafından elenmek üzere belirlendi. Bireysel dokunulmazlığı alan Afroditi; Simos'u, Vasilikos ise Spyros'u söyledi. SMS oylaması sonucunda adaya veda eden isim belli oldu. Peki Survivor'da kim elendi, kim gitti? Tony, Spyros ve Simos arasından adaya kim veda etti? İşte elenen isim...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Mart 2019 - 00:17

Survivor’da Yunan takımından erkek adaylar elenmek üzere belirlendi. Hem takımla geçinemeyen hem de oyun kazanamayan Tony, sakat olduğu için oyun oynamayana Spyros ve düşük performans sergileyen Simon aday oldu. Yunan sunucu Sakis SMS oylaması sonucun elenen ismi açıkladı. Survivor’da elenen isim SİMOS oldu.

ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?

Sakis: Bugün Yunan takımından bir erkek ayrılacak. Yeni bir yarışmacı katılacak. Tanıdığınız bir kişi olacak. Yunan takımına yeni katılacak olan yarışmacı Patrick Ogunsoto.

Tony: Sakis sen bana gerginlik yarattığımız söyledin ben de kendi köşeme çekildim. Ortam gerilmesin diye uzaklaştım.

Ria: Uzaklaşman çözüm değil.

Spyros: Kaybetmemizin birçok sebebi var, sadece gerginli değil. Gerginlik benche yansıyınca kaybediyoruz.

Hikmet: Performans olarak Simos’un daha güçlü olduğunu görüyoruz. Ama Tony totemi atamayacak kadar güçsüz. Tony giderse daha iyi oluyor, ayakta duracak hali yok. Bence Tony’nin gitmesi daha iyi olur. Yunan takımında bir kişi var sorun yaşadığım o kişi gidene kadar Yunan takımı ile konuşmayacağım. Panagiotis anlatabilir.

ELENEN İSİM SİMOS’UN SON SÖZLERİ

 

Vasilis Vasilikos'un belirlediği isim: SPYROS

 

Afroditi'nin belirlediği isim: SİMOS

 

 

SMS OYLAMASI SONUCU ELENEN İSİM:  SİMOS

ELEME ADAYLARI NASIL BELİRLENDİ?

Survivor son bölümde, iki dokunulmazlığı da kaybeden Yunanistan takımı ada konseyinde oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda adı en fazla yazılan isim olan Tony ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Vasilis Vasilikos ise Spyros’un adını, Afroditi ise Simos’un adını söyledi. Böylece Tony, Spyros ve Simos bu hafta Yunan takımında elemeye kalan isimler oldu. Yunanistan’da yapılan sms oylamasının sonucuna göre bu üç yarışması arasında en az oyu alan isim Survivor’a veda edecek. Survivor 2019’da kimin eleneceği ise Salı akşamı ekrana gelen bölümde belli olacak.

Son güncelleme: 09:03 - 13.03.2019