Survivor’da kim elendi? Survivor son bölüm (28 şubat)

Survivor son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Hafta boyu kıyasıya mücadelelerin verildiği Survivor 2017'de adaya veda eden isim belli oldu. Survivor'da kim elendi? sorusu merak edilirken, programın sunucusu Acun Ilıcalı o ismi açıkladı.

Survivor’da kim elendi? Survivor son bölüm (28 şubat)

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2017’de çok kritik iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunlardan birini Ünlüler takımı kazanırken, diğer dokunulmazlığı kazanan takım gönüllüler takımı oldu. Oynanan oyunlar sonrası Sabriye Şengül, Fatih Hürkan, Sadin Bakır ve Erdi Ünver eleme adayı olarak belirlendi ve bu dört isim SMS’e kaldı. Survivor’da kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu kritik haftada, adaya veda eden isim Sadin Bakır oldu.

 

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI? FURKAN İLE ADEM ARASINDA KAVGA

Survivor’da elenen kişinin belli olmasından önce ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Ödülü, gönüllüler takımı kazandı. İletişim ödülünden daha çok yarışmaya damga vuran ise ünlüler takımından Furkan ile Adem’in yaşadığı tartışma oldu. İletişim oyunu öncesi Şahika'ya sinirlenen Tarık Mengüç, daha sonra Adem'in tartışmaya girmesiyle daha da gerildi ve bağırmaya başladı. Ödül oyunu esnasında ise ipler iyice koptu. Adem'in bir sözü Furkan'ı çıldırtmaya yetti. Furkan bir anda yerinden fırlayarak “Ne diyorsun oğlum sen!” diyerek Adem'in üzerine yürüdü.

 

SADİN BAKIR KİMDİR?

Sadin Bakır, 1986’da Amasya’da doğdu. Aslen Gaziantep’lidir. Gaziantep Üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun. Çocukluğundan itibaren güreş sporuyla ilgilenmektedir. Sadin Bakır, güreşin hayatındaki yerini ‘güreş benim için dedelerimden kalan bir mirastır’ şeklinde anlatmaktadır.

2002 yılında Ukrayna’da yapılan yıldızlar Greco Romen güreş Avrupa şampiyonasında Türkiye’ye bir altın madalya kazanıran Sadin Bakır, 2005 yılında Litvanya’da yapılan gençler dünya güreş şampiyonasında da bronz madalya almıştır. 8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Bakır, İBB Spor Kulübü’nde antrenörlük yapmaktadır. Sadin Bakır, aktif spor hayatına yağlı pehlivan gurescisi olarak devam ettirmektedir.

Sadin Bakır, Survivor’a katılma amacını: ‘Çünkü hayatım boyunca zor ve Çetin şartlarda mücadele ettim ve bu yarismaninda bana uygun oldugunu düşünerek katılmak istedim. Yeteneklerimi sergileyip basarilarima bir yenisini daha eklemek istiyorum.’ şeklinde anlatmıştır.

Survivor'da şok iddia: 'Yüzde 99 o isimler finalde! İlginizi Çekebilir Survivor'da şok iddia: 'Yüzde 99 o isimler finalde! Survivor 30. bölüm fragmanı izle: Adem ile Furkan birbirine giriyor İlginizi Çekebilir Survivor 30. bölüm fragmanı izle: Adem ile Furkan birbirine giriyor