Survivor’da şarkı yarışmasını kim kazandı? Survivor şarkı yarışmasında kazanan isim…

Survivor şarkı yarışmasını kim kazandı sorusu merak konusu. Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının son bölümünde geleneksel birleşme partisi yapıldı. Yarışmacılar en güzel kıyafetleri seçip geceye hazırlandı. Güzel bir ziyafetten sonra şarkı yarışması yapıldı bu sene jüride Murat Boz, Seda Sayan ve Survivor sunucusu Giorgios vardı. Peki Survivor'da şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar...

Survivor’da şarkı yarışmasını kim kazandı? Survivor şarkı yarışmasında kazanan isim…

Survivor’da şarkı yarışması heyecanı yaşandı ve Survivor şarkı yarışmasını kim kazandı sorusu merakla araştırılmaya başlandı. Survivor’ın geleneksel şarkı yarışması yapıldı. Birinci olan isim seneye yapılacak birleşme partisine katılmaya hak kazanacak. Geçen yılın birincisi Merve Aydın birleşme partisine katıldı. Yarışmacıların performansları şaşırttı.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASININ BİRİNCİSİ: ELPİDA

Acun: Haftalardır bekledik. Beklenen şarkı yarışması bekliyor. Kendimi Eurovision’da gibi hissediyorum. Yarışmacılarda o enerjiyi alabiliyorum.

Sakis: Çok heyecanlıyım. Burada güzel sesler var.

Acun: Ben güzel olmayan sesleri merak ediyorum. Bana göre iki üç isim var, sesleri şaşırtacak. Orkestrayı Tarık Sezer yönetecek.

Tarık Sezer: 3 gün çalıştık. Çok güzel sesler de var. Çok kötü olanlar da var.

ACUN: MURAT’IN DÜĞÜNÜNE GİDECEĞİM

Acun: Kazanan yarışmacı seneye sevdiği bir arkadaşı ile birleşme partisine gelecek. Geçen seneki yarışmacımız sevdiği bir arkadaşı ile burada Merve Aydın ve eşi burada. Murat Boz geliyor, her zaman birlikteyiz ben de onun düğününe gideceğim. Diğer jürimiz Türkiye’den geldi: Seda Sayan.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASININ BİRİNCİSİ: ELPİDA

İşte yarışmanın birincisi Elpida’nın performansı…

 

Sabriye, yine dansıyla fark yarattı…

 

Bora, ‘Dedikodu’ adlı parçayla izleyenlerin karşısında yer aldı. Tarık Sezer, Bora’nın performansını yarıda kesti. İşte o anlar…

 

Hikmet, Cemilem türküsüyle yarışmacıları coşturdu…