Survivor’da Hikmet ve Yusuf kararı! Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da ödül oyunu gecelerinin ardından merak edilen soru "Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?" oluyor. Ancak yayınlanan son bölüme damgasına Yusuf ile Atakan arasındaki tartışma vurdu. Programın başladığı günden bu yana yakın dost olan iki isim arasından kavga çıktı. Geçtiğimiz akşam kavga eden Hikmet ve Yusuf'a ise ceza verildi. Ödül oyunu ise mücadelesi ve eksik yarışmacıları ile dikkat çekti. Peki Survivor'da ödül oyunun hangi takım kazandı? Hikmet ile Yusuf Diskalifiye mi oldu? İşte, Survivor son bölüm özeti...

Survivor’da Hikmet ve Yusuf kararı! Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da mücadele devam ederken, her geçen hafta heyecan artarak devam ediyor. Açlıkla mücadele eden yarışmacıların ödül oyununda koydukları mücadele kadar tartışmaları ve hareketleri de dikkat çekiyor. Survivor son bölüme ise Yusuf Atakan kavgası damga vurdu. Yarışmada birbirlerine ile yakın arkadaş olan yarışmacılar son bölümde tartışarak arkadaşlıklarını bitirme noktasına geldi. Ödül oyununda ise iki takım ve stres altında çıktığı oyunda kıyasıya bir yarışa sahne oldu. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA HİKMET VE YUSUF KAVGASI

Survivor’da merakla beklenen soru cevabını buldu. Geçtiğimiz günlerde oyun sırasında büyük bir tartışmaya giren Hikmet ve Yusuf’un alacakları cezalar belli oldu.

Yarışmanın sunucularından Murat Ceylan’ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde;

Hikmet ve Yusuf arasındaki gerginlik sonrası alınan kararı açıklıyorum. Hikmet ve Yusuf 3’er oyunda oynamayacaklar ve 3’er ödülden yararlanamayacaklar. Eğer bir kez daha bu ikili tansiyonu yükseltirlerse haklarında hiç istenilmeyen bir karar verilecek.

 

SURVİVOR’DA YUSUF ATAKAN KAVGASI

Survivor son bölümde siyah takımda yer alan Atakan ile Yusuf arasında tartışma yaşandı. Yusuf, iletişim ödülünde Atakan’ın arkadaşı ile yaptığı konuşmayı hatırlatarak alındığını söyledi. İkili arasında bu sözlerin ardından beklenmedik bir tartışma yaşandı.

Tansiyonun yükseldiği anlarında ardından, Atakan yere düşerek fenalaştı. Sağlık ekipleri Atakan’a hemen müdahale etti.


SURVİVOR ÖDÜL OYUNU

Murat Ceylan: Arkadaşlar yeni oyunumuza hoş geldiniz. Güzel bir ödül bugün yine sizi bekliyor. Son ödül oyununda talihsiz anlar yaşandı. Bu konu hakkında ekipçe bir toplantı yapıldı. Hikmet ve Yusuf gerginliği sonucu kamera kayıtlarına bakıldı. Görüntüler sonucu Hikmet ve Yusuf 3’er oyunda yer almayacak ve 3 oyunun ödülünden de yararlanamayacak. Her iki oyuncu da bir kez daha talihsiz olaylara sebebiyet verse hiç istemediğimiz kararlar almak zorunda kalacağız. Survivor’da görmek isteyeceğimiz şey şiddet görüntüleridir.

Seda: Bugün moralliyiz. Kaybettiğimizde birbirimizi suçlamıyoruz. Hep birlikte kaybetmeyi biliyoruz. Biz hergün buraya kazanmak için geliyoruz. Bugün de kazanmak istiyoruz.

Survivor’da ödül oyununu beyaz takım kazandı.

Beyaz takım: 10 – Siyah takım: 8

SURVİVOR ADASINDA KONUŞULANLAR

Hikmet: Gerçek Yusuf’u bugün gördük. İçindeki gerçiği çıkadı. Benden hep abilik bekliyordu, acaba sen kardeşliğini yaptın da mı abilik istiyorsun. Halkayı kafa atarken burnuma vurdu, kafama da vurdu. Ben refleks olarak karşılık verdim.

Bora
: Bugün deyim yerindeyse artık dayanamadım. Ben 35 yaşındayım, Emre 20 yaşında bana Bora diye sesleniyordu. Bugün seromanide yaptığın hatayı telafi etmek için bana abi diyor.