Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamer Karadağlı paylaştı Özgür Ozan’dan yorum geldi
Tamer Karadağlı paylaştı Özgür Ozan’dan yorum geldi
Oyuncu Tamer Karadağlı bir süredir motorcu arkadaşlarıyla birlikte tur yapıyordu, Karadağlı dönüş vaktinin geldiğini duyuran paylaşımıyla eski partneri Özgür Ozan'dan yorum aldı.
Magazin 21 Temmuz 2019 - 13:41

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki motor turuna dair sosyal medya hesabından bol miktarda paylaşımda bulunan Tamer Karadağlı, bu kareleri üzerinden hem yeni imajıyla beğeni aldı hem de ne kadar büyük bir motor tutkunu olduğunu gözler önüne serdi. Uzayan saçı ve sakalıyla olduğu kadar giyim tarzıyla bu tutkusunu yaşatan Karadağlı, Çocuklar Duymasın dizisindeki partnelerinden de övgü dolu yorumlar aldı.

ÖZGÜR OZAN’DAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Tamer Karadağlı’nın fotoğraflarına olan beğenisini emojiler koyarak gösteren Pınar Altuğ Atacan’dan farklı olarak, bir dönem dizide Light Selami rolünde izlediğimiz Özgür Ozan, Karadağlı’nın turun bittiğini söyleyen; “Ve dönüş zamanı…” notuna, “Her fotoğrafın film karesi gibi kardeşim” yorumunu yaptı ve bir kalp emojisi koydu.