Tatlı Bela konusu ne ve oyuncuları kimler? Tatlı Bela filmi nerede çekildi?

Tatlı Bela’nın oyuncu kadrosunda Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Selen Seyven ve Eda Erol yer alıyor. Tatlı Bela filminde kimler oynuyor ve konusu ne noktasında birçok detay merak ediliyor. İşte Tatlı Bela konusu ve oyuncuları...

Tatlı Bela konusu ne ve oyuncuları kimler? Tatlı Bela filmi nerede çekildi?

Tatlı Bela’nın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Tatlı Bela’nın konusu özet olarak; Arda, Erdem ve Fırat çocukluktan beri birlikte olan üç arkadaştır. Üç kafadar sıradan hayatlarına devam ederken, bir gece kapılarının önüne bırakılan bir bebekle birlikte hayatları bir anda değişecektir. Tatlı Bela filmi Türkiye’nin çeşitli noktalarında geçiyor.

TATLI BELA KONUSU

Ela bebeğin kime ait olduğunu bulmaya çalışan Arda, Fırat ve Erdem bir yandan rutin hayatlarına devam etmeye çalışırken, bir yandan da hayatlarında ilk kez aldıkları bebek bakıcılığı sorumluluğu yüzünden komik durumlara düşerler.

tatli-bela-2018-fragman_10278022-8370_640x360

Bu durumu yakın çevrelerine izah etmeye çalışan üç kafadar, diğer yandan da bebeğin kimin bebeği olduğu sorusuna cevap bulmaya çalışırlar.
Üç kafadarların takım beyni sayılan Arda ise, Ela bebek sayesinde tanıştığı Seren’le yeni bir aşk rüzgarına yelken açarken, minik Ela’nın hiç kimsenin tahmin etmediği hayat hikayesi ile gerçekler ortaya çıkınca herkes büyük bir şok yaşayacaktır.

TATLI BELA’DA KİMLER OYNUYOR

Tatlı Bela filmi, 15 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmişti. Senaristliğini Selim Çiprut, yönetmenliğini ise Cem Sürücü'nün üstlendiği Tatlı Bela'nın oyuncu kadrosunda Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Selen Seyven ve Eda Erol yer alıyor.