Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu: Lütfen devam edin…
Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu: Lütfen devam edin…
Oyuncu Tuba Büyüküstün, sevgilisiyle olan samimi karelerinin basına yansımasının ardından sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
Magazin 31 Temmuz 2018 - 07:05

Altı yaşındaki ikiz kızlarıyla annesi Handan Büyüküstün'ün Bodrum’daki yazlığında tatil yapan Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz gün sevgilisi Umut Evirgen ile Türkbükü’nde bir plajda sarmaş dolaş objektiflere takılmıştı. Büyüküstün, çok tartışılan karenin ardından sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından o fotoğrafla ilgili açıklamada bulundu. İşte Büyüküstün’ün açıklaması:

tuba-buyukustun-ic

“Sevgili insanlar, yargılamayı çok mu seviyorsunuz? Bu size kendinizi olduğunuzdan daha iyi bir insin gibi mi hissettiriyor? Daha başarılı? Daha iyi bir eş? Daha iyi bir çocuk? Daha iyi bir ebeveyn? Daha önemli ya da saygıdeğer? Olduğunuzdan daha mı günahsız hissetmenizi sağlıyor? O zaman lütfen devam edin. Ben size ayna olmayı kabul ediyorum… Sevgiler”