Tuğba Ekinci Ahmet Kural’ı savunmaya devam ediyor

Sıla'yı darp ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Ahmet Kural'ı fanatik bir şekilde savunmasıyla gündeme gelen Tuğba Ekinci, "Ahmet bu kadar ağır bir şeyi hak etmiyordu. Bu erkeklere örnek olsun. Türk örf ve adetlerinde Sıla'nın bu yaptığı çok tepki çeker. Yürekli kadınlar sevdiği erkekten gururunu incitecek çok büyük bir şey görmediği takdirde rezil etmemeli" diyerek sosyal medyanın tepkisini çekti.

Tuğba Ekinci Ahmet Kural’ı savunmaya devam ediyor

Kanal D’deki 2. Sayfa programına misafir olan Tuğba Ekinci, Sıla ve Ahmet Kural arasındaki darp iddialarıyla ilgili ilginç açıklamalara imza attı. “Biz Türk kızıyız bazı şeyler başımıza geldiğinde şikâyet etmeden önce bunu düşünmemiz lazım. Kocan mı derler adama” diyerek stüdyodakilerin de tepkisini çeken Ekinci, şöyle dedi: “Ahmet çok hatalı ama oyuncu erkekler düzenli yaşamıyor. Bunları ya seversin ya sevmezsin. Sinir sistemleri, egoları vardır. Dur bir daha deneyeyim, bu sefer de adam olmazsa topluma rezil edeyim demezsin.”

‘BAĞIRIR, ÇAĞIRIR, KISKANIR, AHMET BU…’

Ahmet Kural’ı eskiden beri tanıdığını ifade eden Ekinci, “Ahmet’in yapısında ne kadar popüler olsa da ‘Koca adam oldum’ demek yoktur, çocuksu adam. Biz ama kadınlar kiminle oturup kalktığımızda üçüncü saniyede anlıyoruz bize ne katabileceğini. Biz üç boyutlu bakıyoruz. E Ahmet’i sen böyle sevdin. Hayt huyt yapsın demiyorum tabii. Sıkıştırırsan, üstüne gidersen bağırır, çağırır, kıskanır, Ahmet bu. Ahmet gibi oyunculuk yapan insanlar candan insanlardır. Demek istediğim, sen bir insanı çok sevdiğin zaman ya kendinden uzaklaştıracaksın, evli de değilsin, bu toplumda hoş görülmez, bir kariyerin de var. Bu çocuk durduk yere bu hale gelmedi onu o hale getiren biri var. Erkeklere bu kadar kötü davranmanın bir hali yok. Bunlarınki şımarıklık bunların ki kadına şiddetle alakası yok” dedi.

‘AHMET HAK ETMİYORDU’

Sıla’nın Ahmet Kural’ı kafaya taktığı yönünde tepki çeken ifadelerde bulunan Ekinci, “Onu görsem de Sıla’ya, ‘Sen delikanlı bir kadınsın niye yaptın?’ derim. Ahmet bu kadar ağır bir şeyi hak etmiyordu. Bu erkeklere örnek olsun. Türk örf ve adetlerinde Sıla’nın bu yaptığı çok tepki çeker. Yürekli kadınlar sevdiği erkekten gururunu incitecek çok büyük bir şey görmediği takdirde rezil etmemeli” açıklamasını yaptı.

Sıla-Ahmet Kural davasına yeni video delil olarak eklendi İlginizi Çekebilir Sıla-Ahmet Kural davasına yeni video delil olarak eklendi Sıla'dan Ahmet Kural'a gönderme İlginizi Çekebilir Sıla'dan Ahmet Kural'a gönderme