TV8 yayın akışı: Survivor canlı izle! İlk veda edecek isim belli oluyor!

Survivor 7. bölümü ile bu akşam TV 8 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Son bölümde oyunları fark atarak kazana All Star takımı aynı performansı Survivor 2018 yeni bölümde de koruyabilecek mi? Açlık ve yorgunluğun yanı sıra moral bozukluğunu bir türlü üzerinden atamayan Gönüllüler takımı geri dönebilecek mi? İşte TV 8 yayın akışı ve Survivor canlı izleme linki...

TV8 yayın akışı: Survivor canlı izle! İlk veda edecek isim belli oluyor!

Survivor takipçileri TV 8 canlı yayınına internet üzerinden nasıl ulaşılır araştırıyor. Haberimizde bulunan link aracılığı ile Survivor yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz. TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanacak ve kaybeden takımdan bir kişi adaya veda edecek. Haberimizden dokunulmazlık oyununu kazanının belli olacağı Survivor 7. bölümünü izleyebilir ve TV 8 yayın akışına ulaşabilirsiniz.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gönüllüler ödül oyunlarını kaybetmenin moral bozukluğunu yaşıyor. Yeni yarışlarda kimlerin oynaması gerektiğini tartışıyor.

All Star takımı ise ödülleri almanın keyfini yaşıyor. Nihat Doğan hızını artırmak için Turabi'den yardım istiyor ve birlikte antrenman yapıyorlar.

SURVİVOR CANLI İZLE!

Adem: Biraz durgunuz ama ödülü görünce heyecanlanırız.

Turabi: Bazı kişiler oynamamalı. Oynamayanlar kendini güçsüz sanıyor ben kendimi geriye attım ıra diğer arkadaşlarda.

Hilmi Cem: Kazandığımız ödüller çok önemli düşüş aylarındayız.

Nihat: Bizim takım his takımı. Başlangıçta rehavete içindeler ah dedim bir sinirlenseler. Bizim sinir uçlarımıza dokundular. Cenabı Allah her şerde bir hayır var diyor ya aynen öyle…

Turabi: Gönüllüler takımı yapraklarını döküyor.

Nevin: Gamze'nin sağlığı iyi olsa bile performans olarak iyi değil.
survivor

TV8 YAYIN AKIŞI

11:30
Arda ile Omuz Omuza / Yeni Bölüm

12:30
Magazin 8 / Canlı

15:15
Survivor Panorama Hafta Sonu / Canlı

18:00
İnsanlar Alemi

20:00
Survivor 2018 / Yeni Bölüm

00:15
Survivor Ekstra / Canlı

Loading...