Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı geldi! 21. son bölüm izle Son bölümde neler oldu?
Ufak Tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı geldi! 21. son bölüm izle Son bölümde neler oldu?
Ufak Tefek Cinayetler 22. yeni bölüm fragmanı geldi! Sarmaşık’ta soğukkanlı bir katil var! Katil kim? Ekranların heyecan dolu dizisi Ufak Tefek Cinayetler ekranların en heyecan ve entrikalarla dolu dizisi... İşte dizi ile ilgili son gelişmeler ve Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki
Magazin 20 Mart 2018 - 22:55

Ufak Tefek Cinayetler’de heyecan dorukta! Son bölümde neler yaşandı? Artık Sarmaşık'ta kimseye rahat bir uyku yok. Çünkü içlerinden biri her an öldürülebilir! Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Düğünde yaşanan felaketten sonra herkes şundan emin: Sarmaşık'ta soğukkanlı bir katil var! Peki, katil kim? Merve, Pelin ve Arzu birbirlerinden şüpheleniyor. Kavga ciddileşiyor, Sarmaşık birden siyaha çalıyor derken Merve duruma el koyuyor.

Ancak olaylar hiç olmadık biçimde gelişiyor ve Merve'nin güç gösterisi, bir aile dramına yol açıyor. Geçmişte toprağın altına gömülen şeytanlar da bir bir çıkıyor ve gözünü kin bürümüş Tunç, bir türlü Merve'yle Pelin'in peşini bırakmıyor.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN

 

 


UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

Son güncelleme: 10:48 - 25.03.2018