Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı? Ufak Tefek Cinayetler final izle!
Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı? Ufak Tefek Cinayetler final izle!
Ekranların en sıkı takip edilen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler bu akşam yayınlanan final bölümü ile ekran macerasını sonlandırıyor. Dizi severler merakla iki cinayet hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler neden final yapıyor? İşte Ufak Tefek Cinayetler final izleme linki...
Magazin 11 Aralık 2018 - 20:52

Ufak Tefek Cinayetler, final yapıyor. Dizinin bitme sebebi olarak düşen reytingler gösteriliyor. Zira Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinin arasında Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yer alıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler final bölümünde neler oldu? Oya kimi öldürdü? Arzu’nun katili kim? İşte ayrıntılar…

UFAK TEFEK CİNAYETLER FİNAL İZLE

UFAK TEFEK CİNAYETLER FİNAL ÖZETİ

Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak? Şebnem, Merve’yle Kerim’in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu’yla Emre’yi ise bambaşka sürprizler bekliyor.

Burcu nikah sırasında Arzu’nun katili olduğu gerekçesiyle tutuklanıyor.

Oya ise Şebnem ile yaşanan arbedenin ardından Şebnem’i öldürüyor.

Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap buluyor.

ufak-tefek-1

Herkes tarafını seçiyor. İhanet edenler, sözünden dönenler, son anda delikanlılık edenler… Fakat asıl kararı Merve verecek. Kerim, aşkı için ateşe atladı ve onu ancak Merve kurtarabilir. Kerim'i kurtarırsa Mila'nın velayetini kaybeder.

Son güncelleme: 00:12 - 12.12.2018