Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uğur Pektaş kimdir? Survivor Uğur Pektaş kaç yaşında?
Uğur Pektaş kimdir? Survivor Uğur Pektaş kaç yaşında?
Sevilen yarışma programı Survivor 2020 bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmanın ilk bölününde sakatlık yaşayan oyuncu Uğur Pektaş dokunulmazlık oyununda yer alamadı. Peki Uğur Pektaş kimdir? Uğur Pektaş kaç yaşında ve nereli?
Magazin 16 Şubat 2020 - 23:24

Survivor 2020 resmen başladı. Yarışmanın başlamasıyla Ünlüler takımında yer alan Uğur Pektaş’ın hayatı da araştırılmaya başlandı. Özellikle Arka Sokaklar dizisindeki rolüyle hatırlanan Uğur Pektaş’ın biyografisini sayfamızda sizler için paylaşıyoruz. İşte ‘Uğur Pektaş kimdir?’, ‘Survivor Uğur Pektaş kaç yaşında?’ sorularının yanıtları…

SURVİVOR UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir içki firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.