Sözcü Plus Giriş

Ünlü oyuncu Emily Atack’tan şaşırtan itiraf: Evli çiftle ilişkim vardı

Ünlü İngiliz oyuncu Emily Atack, kendi adını taşıyan televizyon programında şaşırtan itiraflarda bulundu. Atack, "Evli bir çiftle ilişkim vardı. Bana aşık olduklarında zor ayrıldım" dedi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:20, 24/11/2020
Ünlü oyuncu Emily Atack’tan şaşırtan itiraf: Evli çiftle ilişkim vardı

İngiltere’de yaptığı sıra dışı çıkışlarla sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu Emily Atack, çarpıcı açıklamalarına bir yenisini ekledi.

The Inbetweeners dizisiyle üne kavuşan 30 yaşındaki oyuncu, ITV2 kanalında yayınlanmaya başlayan programı The Emily Atack Show’da gündem yaratan itiraflarda bulundu.

Emily Atack.

Atack, bir dönem evli bir çiftle ilişkisi olduğunu itiraf ederken, bunun sandığından çok daha zor bir durum olduğunu söyledi. Atack ilk olarak ismini vermediği adamla tanıştığını belirtirken, “Bir barda tanıştık ve daha sonra aramızda bir şeyler yaşandı.

Emily Atack.

Flört etmeye ve mesajlaşmaya devam ettik. Bir süre sonra bana evli olduğunu ancak eşiyle açık bir ilişki yaşadıklarını ve onun da benimle tanışmak istediğini söyledi” dedi.

‘DAHA ÇOK CEZBETTİ’

Atack, devamındaki süreci ise şöyle anlattı:

Emily Atack.

Birçok insan için bu kırmızı bayrak anlamına gelir. Ancak bu bir boğa gibi beni daha da cezbetti. İkisi de bana aşık olana kadar her şey çok eğlenceliydi.

Emily Atack.

Sonra onları karşıma aldım, ‘Çocuklar sizin çözmeniz gereken sorunlar var ve benimle birlikte olmak bunları halletmeyecek. Birbirinizle konuşmalısınız’ dedim. Birinden ayrılmanın zor olduğunu düşünürsünüz. Bir de iki kişiyi deneyin.”

İlginizi ÇekebilirÜnlü oyuncudan cinsel ilişki itirafı: Bana her şeyi o öğrettiÜnlü oyuncudan cinsel ilişki itirafı: Bana her şeyi o öğretti

 

İlginizi ÇekebilirÜnlü oyuncudan çarpıcı proje! Seks önerileri verecekÜnlü oyuncudan çarpıcı proje! Seks önerileri verecek