Usta oyuncu Ahmet Arıman sıkıntılı günler yaşıyor

Efsanevi 'Hababam Sınıfı' serisindeki 'Hayta İsmail' rolüyle ünlenen usta oyuncu Ahmet Arıman'a evleneceği Kader Kaynak isimli kişinin eski eşi Tarık Aydın'dan hakaret ve tehdit mesajları yağmaya devam ediyor.

Usta oyuncu Ahmet Arıman sıkıntılı günler yaşıyor

Ömercan ALTAY

‘Hayta İsmail’ rolüyle ünlenen Ahmet Arıman, şu sıralar zor günler yaşıyor. Kader Kaynak isimli kadınla birliktelik yaşayan Ahmet Arıman’ı sevgilisinin eski kocası rahat bırakmıyor. Sürekli tehdit ve taciz mesajları alan usta oyuncu bu durumdan oldukça şikâyetçi. Son olarak, Tarık Aydın’ın telefon yoluyla hakaretine uğrayan Ahmet Arıman, kendisine gelen mesajlar yüzünden rahatsız olduğunu belirtti.

SAVCILIĞA GİDECEK
Arıman, sevgilisi Kader Kaynak’a eski eşinin attığı mesajı Şık Hayat ile paylaştı. Aydın’ın mesajında “O köpeğe söyle asla hedefine ulaşamayacak, onun ne papaz olduğunu Hristiyan olduğunu cümle alem bilecek, bana istediği kadar büyü yapsın tutmaz,üzerimde koruyucu var, aklı varsa seni annene yollasın, yoksa gör bekle neler oluyor” ifadelerini kullandığı görüldü . Söz konusu şahsı savcılığa şikayet edeceğini belirten Arıman, “Bana seviyesiz ve tehditkar mesajlar atan bir kişinin sözlerine inanan herkese helal olsun” diye konuştu.
ahmet-ariman

Hayta İsmail 'Gönül eğlendirmiyoruz, evleniyoruz' İlginizi Çekebilir Hayta İsmail 'Gönül eğlendirmiyoruz, evleniyoruz'