Alina Boz kimdir? Güzel oyuncu Vatanım Sensin’e katıldı!

Kanal D'nin Perşembe akşamları tüm izleyicileri ekran başına kilitleyen dizisi Vatanım Sensin'e yeni bir yüz daha katıldı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Alina Boz kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli? Daha önce yer aldığı yapımlar hangileri? İşte Alina Boz hakkında merak edilenler ve güzel oyuncunun biyografisi

Alina Boz kimdir? Güzel oyuncu Vatanım Sensin’e katıldı!

Vatanım Sensin’e yeni bir güzel daha katıldı. Yayınlanan son bölümde Hilal kaçırılmış ve Dağıstanlı silahını Hilal’e doğrultmuştu. Üstelik Cevdet de Dağıstanlı’nın çiftliğine girmeyi başarmış ve silahını Dağıstanlı’ya doğrultmuştu. Yeni bölüm fragmanı ile izleyici bir kez daha şaşkınlık yaşadı. Cevdet Dağıstanlı’nın karşısına çıkıyor ve ‘ Eşref saati yaklaştı’ diyor. Bu da izleyici de Cevdet vatanperver olduğunu Dağıstanlı’ya anlatacak mı sorusunu merak ettiriyor. Vatanım Sensin’in 36. bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz.

VATANIN SENSİN 36. FRAGMANI 

Vatanım Sensin yeni bölümü 7 Aralık’ta ekrana gelecek. İşte dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıALİNA BOZ VATANIM SENSİN’DE

Kanal D’de Perşembe akşamı 36. bölümüyle yayınlanacak olan Vatanım Sensin’in kadrosuna, son dönemde yıldızı parlayan genç oyuncu Alina Boz da katılıyor. Peki Alina Boz kimdir? Kaç yaşında? işte güzel oyuncuya dair bilgiler…

alina-boz-sli

ALİNA BOZ KİMDİR?

Alina Boz, 14 Haziran 1998 yılında doğdu. Yıldızı ilk olarak Paramparça dizisinin Hazal'ı olarak parladı. İlk olarak Cesur Hemşire dizisinde Canan olarak rol alan Alina Boz, küçük yaşta olmasına rağmen televizyon dünyasının aranan isimleri haline geldi. Ata Demirer ve Justin Bieber ile Avea reklamlarında rol ala Alina Boz bir çok reklam filminde yer almıştır. Soyadından dolayı Murat Boz ile akrabalığı olduğu yazılan Alina Boz, Murat Boz ile 2010 yılında Heygırl dergisinin kapak yüzü olmuştur.1.72 boyunda olan Alina Boz 50 kilo ağırlığındadır.

SAÇLARINI KAZITMIŞTI

Genç yaşında başarılı bir performans sergileyen ve Paramparça'nın usta isimleri kadar adından söz ettiren Alina Boz, rolü için saçlarını sıfıra vurdurtmuş, genç oyuncunun rolü için beline kadar uzanan saçlarından vazgeçmesi takdir toplamıştı.

ALİNA BOZ VE MURAT BOZ AKRABA DEĞİL!

Alina Boz ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri pop şarkıcı Murat Boz ile bir akrabalığı olup olmadığıydı. Bu soru uzun süre magazin gündemini meşgul etti ancak ilinin bir akrabalığı yok.

Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner, o ünlünün kuzeni çıktı İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner, o ünlünün kuzeni çıktı Vatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı?