Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?

“Vatanım Sensin”in Leon’u Boran Kuzum ile yeni sevgilisi ödüllü oyuncu Ecem Uzun birlikte görüntülendi. Tereddüt filmindeki performansıyla ödüller alan Ecem Uzun kimdir? İşte görüntülenen çiftin fotoğrafları...

Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ece Uzun kimdir?

“Vatanım Sensin” dizisindeki Leon karakteriyle ünlenen Boran Kuzum, önceki gece sabaha karşı 04.30'da yeni sevgilisi ödüllü oyuncu Ecem Uzun birlikte Karaköy'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. İşte o fotoğraflar ve Boran Kuzum’un yeni sevgilisi Ecem Uzun kimdir?

leon-yeni-sevgili

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTILAR

Kapı önünde taksi bekledikleri sırada, soğuk havadan dolayı birbirlerine sarılan sevgililer romantik anlar yaşadı. Patlayan flaşlarla şaşıran ikili, vakit kaybetmeden caddeden gelen taksiye bindi. İkili, gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı.

leon-yeni-sevgili-ic

ECEM UZUN KİMDİR?

Türk dizi oyuncusu Ecem Uzun, 17 Haziran 1992 yılında doğdu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Oyunculuğa ilk adımını Ülker reklamında attı. Daha sonra birçok dizide rol aldı. Aliye, Geniş Zamanlar, Pulsar, Gönül Salıncağı ve Ah Kalbim gibi dizilerde önemli roller almıştır. Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizilerinin kadrosunda bulundu.Asıl çıkışını 2016 yılındaki bir diğer film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan oyuncu Yeşim Ustaoğlu'nun yazıp yönettiği dram türündeki Tereddüt isimli filmle yakaladı. Tereddüt uluslararası film festivallerinde de gösterime girmiş böylece ününü Türkiye dışına taşırmayı da başardı.

Vatanım Sensin'in Leon'una şaşırtan sürpriz! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'in Leon'una şaşırtan sürpriz! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor?

 

Yeni fragman geldi! Vatanım Sensin'in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu! İlginizi Çekebilir Yeni fragman geldi! Vatanım Sensin'in ne zaman başlayacağı resmen belli oldu!

 

Vatanım Sensin'in Leon'u Cüneyt oldu! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor? İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'in Leon'u Cüneyt oldu! Vatanım Sensin ne zaman başlıyor?