Sözcü Plus Giriş

Ver Elini Aşk neden yok, bitti mi? Ver Elini Aşk yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışı

Ver Elini Aşk dizisinin bu akşam yayın akışında olmaması neden yok, dizi final mi yapıyor sorularını akıllara getirdi. Ver Elini Aşk dizisinin Kanal D yayın akışından çıkarılması ile dizinin takipçileri yeni bölüm ne zaman yayınlancak merak ediyor. Yaz aylarında başlayan dizi romantik komedi türünde. Peki Ver Elini Aşk neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Yoksa Ver Elini Aşk bitiyor mu? İşte Kanal D yayın akışı...

null
Güncellenme: 21:26, 09/11/2017
Ver Elini Aşk neden yok, bitti mi? Ver Elini Aşk yeni bölüm ne zaman? Kanal D yayın akışı

Ver Elini Aşk takipçileri yayın akışını görünce büyük hüsrana uğradı. Heyecanla Google üzerinden Ver Elini Aşk neden yok, bitti mi, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularını araştırmaya başladı. Sevilen dizi izleyicilere hem duygusal anlar yaşatıyor, hem de güldürüyordu. Kanal D ekranında yayınlana dizi Ver Elini Aşk son bölümde Kaan, Ayperi’nin kendisine olan duygularını çözebilmek için kıskandırma oyunu oynamıştı. Peki Ver ELini Aşk yeni bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak? Ver Elini Aşk Kanal D yayın akışında neden yok? Dizi bitti mi? İşte tüm detaylar….

VER ELİNİ AŞK NEDEN YOK?

Ver Elini Aşk yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması ve dizinin yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Haziran ayında sezona ara veren Vatanım Sensin’in yeni sezonu nedeniyle Ver Elini Aşk dizisi yayın akışından çıkartıldı. Dizi başladığında da izleyicilerin yorumu Vatanım Sensin gelince dizinin final yapacağı yönündeydi. Çünkü en çok izlenen dizilerden olan Vatanım Sensin perşembe akşamları saat 20:00'da yayınlanıyor. Hatta Vatanım Sensin'in geciken yayın süresinde Kanal D'nin perşembe akşamları izleyicisini başka bir kanala kaptırmamak için böyle bir karar aldığı bile düşünülüyor.

VER ELİNİ AŞK YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ver Elini Aşk’ın yeni bölüm tarihiyle ilgili yapımcılardan veya oyunculardan açıklama gelmedi. Herhangi bir açıklama yapıldığında dizi ile ilgili haberlerimizde bulabilirsiniz.

ver-elini-ask-ne-zaman

VER ELİNİ AŞK KONUSU

Amerika'da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul'da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul'a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi'nin yolları kesişir. Kaan'ın dünyalar tatlısı bebeği Su'ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

KANAL D YAYIN AKIŞI

Bu akşam Ver Elini Aşk yayın saatinide sevilen dizi Vatanım Sensin var.

yayin-akisi-ver-elini-ask
Yayınlanma Tarihi:21:13,