Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret 2019 defilesi saat kaçta hangi kanalda? Victoria’s Secret defilesi bu yıl sadece orada canlı yayınlanacak!
Victoria’s Secret 2019 defilesi saat kaçta hangi kanalda? Victoria’s Secret defilesi bu yıl sadece orada canlı yayınlanacak!
Victoria's Secret'ın gelenekselleşen yılbaşı defilesinin bu sene hiçbir kanalın yayın akışında gözükmemesi izleyicileri meraklandırdı. Victoria's Secret 2019 defilesi bu sene geçtiğimiz yıllardan farklı şekilde yayınlanacak. İşte Victoria's Secret defilesi hakkında merak edilenler...
Magazin 31 Aralık 2018 - 12:51

Yeni yıla girerken dünyanın önde gelen iç çamaşırı markalarından olan Victoria's Secret, her yıl olduğu gibi bu yılda defile düzenliyor. Ünlü modellerin pofyumun tozunu alacağı Victoria's Secret defilesi hangi kanalda canlı yayınlanacak sorusu defilenin saati yakınlaştıkça merak ediliyor. Haberimizde bulunan linkten 2019 özel programanı seyredebilirsiniz. Peki Victoria's Secret defilesi hangi kanaldan canlı izlenebilecek ve saat kaçta başlayacak?

VİCTORİAS SECRET 2018 DEFİLESİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yılbaşı ekranının sevilen programlarından olan Victoria’s Secret defilesi hakkında birçok detay merak ediliyor. Victoria’s Secret tarafından yayınlanan videoya göre defile internet üzerinden yayınlanacak.

VICTORIA’S SECRET DEFİLESİ NASIL İZLENECEK?

Victoria’s Secret defilesini aşağıdaki link üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

VICTORIA’S SECRET CANLI YAYIN

 

Son güncelleme: 16:53 - 31.12.2018